Skip to Content

Rüyada Kulak Temizlemek

Rüyada kulak temizlemek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde olacağı güzel ve sevindirici haberlere delalet eder. Rüyada kulak temizlediğini görmek hayra ulaşmaya şerden uzaklaşmaya tabir olunur. Rüyayı gören kişinin dedikodu ve günah olan söz ve muhabbetlerden uzaklaşacağına ve bu tür yerlerde bulunamayacağına tabir edilir.

Rüyada Sağır Olduğunu Görmek

Rüyada sağır olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin dünya hayatından Allah’ın emirlerine uygun bir yaşam sürmediğine,  Hak yolunda olan her şeye kulak tıkadığına tabir olunur. Rüya sahibi için uyarı niteliğinde olan bu rüya, rüyayı gören kişin bir an önce kendisine çek düzen vererek, hak yoluna yönelmesi gerektiğine aksi takdirde dönülmez olan olaylara bulaşacağına tabir ediliyor.

Rüyada Kulak Memesi Görmek

Rüyada kulak memesi görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda evli ise hayırlı ve ahlaklı bir evlat sahibi olacak olmasına delalet eder. Eğer çocuklu bir kimse görür ise evladının çok hayırlı ve ahlaklı bir kimse olacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin iş hayatında işlerinin yolunda gideceğine, başarılı olacağına, makam sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Kulağının Büyüdüğünü Görmek

Rüyada kulağının büyüdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin soyunun genişleyeceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin ailesinin ve akrabasının geniş olacağına tabir ediliyor. Bunun yanı sıra rüyada kulağının küçüldüğünü görmek ise hanesinin küçüleceğine, akrabalar ile olan muhabbetin kesileceğine ya da tamamen görüşmenin kesileceğine ve soyun küçülecek olmasına tabir olunur.

Efer çakır

Saturday 2nd of May 2020

Rüyamda kürdanla kulak kirlerini cıkarıyorum