Rüyada Korktuğunu Görmek

Zafer kazanacak ve başarılı olacaksınız. Rüyada korktuğunu görmek başarılı bir hayatınızın olacağını gösterir. Korkmak bir bakıma her türlü şer ve kötülükten uzak durmaktır. Emniyette olacak ve tövbe edeceksiniz. İş yerinizde terfi alabilir ya da düşmanlarınıza galip gelebilirsiniz. Rakiplerinizin kötülüklerinden emin olacak ve çevrenizden onları uzaklaştıracaksınız.

Rüyada Birisini Korkutmak

Kötü bir olaya karışacak ve hata yapacaksınız. Rüyada korktuğunu görmek bazı durumda hatalarınız yüzünden rezil olacağınızı gösterir. Boş işler peşinde koşan rüya sahibinin hayatına bir çeki düzen vermesi gerekiyor. İş yaşamınızda kayıplar olabilir. Aile huzurunuz bir dönem kaçabilir ve aranızı açmaya çalışan insanlarla etrafınız dolabilir.

Rüyada Birisi Tarafından Korkutulmak

Korkutulmak aslında iyidir ve büyük bir aşkı temsil eder. Bazı rüya tabircilerine göre ise dini eksiklerinizin bulunduğunu ve maddi hayata önem verdiğinizi gösterir. Korkutulduğunu görüp neden korktuğunu anlamayan kişinin eline büyük bir para geçer. Bu parayı kötü işlerde kullanacak ve kendisine hayır olmayan bir hayatın içinde yer alacaktır.

Rüyada Korkan Birini Görmek

Tembellik veya hastalık anlamındadır. Sizi sıkan ve üzen durumların içinde kalacaksınız. Çevrenizde sizi çekemeyen çok insan bulunuyor. Dini açıdan korkan birini görmek ise hayırlı olup dünya ve ahiret işlerinizde güzel nimetlerin sizi beklediğini gösterir. İş yerinizde iyi bir yere gelecek ve kısmetleriniz her zaman açık olacak. Aile hayatınız ise huzur ve ferah içinde geçecektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın