Skip to Content

Rüyada Güler Yüz Görmek

Hayırlı rüyalardandır. Rüyada güler yüz görmek rüya sahibinin hayatında olan sıkıntıların zaman içerisinde yok olacağına ve huzura ereceğine delalettir. Maddi açıdan kazancı artacak ve bu durum dolayısıyla yaşam kalitesi de yükselecektir. Keyifli vakitler geçirerek hayatından zevk alacaktır.

Rüyada Güler Yüzlü İnsanlar Görmek

Rüyasında güler yüzlü insanlar gören kimsenin hanesine huzur ve neşe geleceği işaret edilir. Bu rüya özellikle rüyanın görüldüğü dönemde güzel haberler alacağına ve hem parasal hem de duygusal açıdan refaha ulaşacağına delalettir.

Rüyada Güler Yüzlü Biriyle Tanışmak

Bu rüya ile rüya sahibinin talihinin açılacağı rivayet edilir. Zinde bir bedene sahip olacağı, meslek hayatında kariyer yapacağına ve güzel bir ahlaka sahip olacağı tabir edilir.

Rüyada Sevmek ve Sevilmek

Rüyasında sevildiğini gören kimsenin süregelen dertlerinden kurtulacağı rivayet edilir. Rüyada bir kimseyi sevdiğinizi görmeniz o kişiden gelecek olan bir yardıma işarettir. Tam tersi eğer sevilen taraf sizseniz, sizi seven o kişiye yardımcı olacağınız rivayet edilir.

Rüyada Sevgili Görmek

Bu rüya tabir edilirken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Örneğin, sevgiliyi güler yüzlü görmek, o kişiden mutluluk veren bir haber geleceğine, kızgın ya da üzgün görmek ise o kişiden üzüntü veren bir haber alacağınıza delalettir.

Rüyada Asık Surat Görmek

Rüyasında asık suratlı birini gören kişinin, kişisel prensiplerine aykırı bir durum ile baş başa kalacağı ve durumun yarattığı psikolojiden kolay kolay çıkamayacağı rivayet edilir.