Rüyada Kocasını Başka Kadınla Görmek

Rüyada eşinizi başka bir kadınla gördüğünüz zaman bu eşinizle birlikte işleyeceğiniz günaha işarettir. Rüyada kocasını başka kadınla görmek aile içinde yaşayacağınız huzursuzlukları da gösterir. Eşiniz büyük hata yapacak ve bu hatalar neticesinde aile içinde tatsızlıklar çıkacaktır. Kocanızı tanıdığınız bir kadınla aldatırken gördüyseniz o kişinin eşinden bir yardım alacaksınız. İç dünyanızda birtakım sorunlar var ve bu sorunlar sizi her gün düşündürüyor.

Rüyada Kocanızı Aldattığınızı Görmek

Gerçek yaşamınızda günah işleyeceğinizi gösterir. Rüyada kocasını başka kadınla görmek özel hayatınızda bazı sorunların olduğuna işarettir. Kocanızın en yakın arkadaşı ile kocanızı aldattığınızı görürseniz doğru yoldan sapacak ve bir dönem hayatınız kötü gidecektir. Hatalardan ders almıyor ve bu hataları tekrarlıyorsunuz. Yaşamınıza çeki düzen vermenizi gösteren uyarıcı bir rüya.

Rüyada Kocasının Başka Kadını Öptüğünü Görmek

Rüya sahibinin kendine olan güvensizliği vardır. Eşi ile bazı problemler yaşamakta ve bu problemleri takıntıya dönüştürmektedir. Eşinizle aranızı düzeltmek için çözüm yolları arıyor olabilirsiniz. Güzel bir birliktelik için çevrenizden destek almalı ve yakın arkadaşlarınızı dinlemelisiniz.

Rüyada Kocası ile Boşandığını Görmek

Hayal ettiğiniz düşüncelerinizin daha geç olacağına işarettir. eşinizle bazı sorunlarınız var ve çözüm yolları arıyorsunuz. Yakın çevrenizden birileri size destek olacak ve kısa sürede sorunlarınıza çözüm yolu  bulacaksınız. En yakınlarınızdan birinin hastalanması sizi üzebilir. İş yerinizde ise sizi çekemeyenler vardır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın