Rüyada Kocasını Başka Kadınla Görmek

Rüyada eşinizi başka bir kadınla gördüğünüz zaman bu eşinizle birlikte işleyeceğiniz günaha işarettir. Rüyada kocasını başka kadınla görmek aile içinde yaşayacağınız huzursuzlukları da gösterir. Eşiniz büyük hata yapacak ve bu hatalar neticesinde aile içinde tatsızlıklar çıkacaktır. Kocanızı tanıdığınız bir kadınla aldatırken gördüyseniz o kişinin eşinden bir yardım alacaksınız. İç dünyanızda birtakım sorunlar var ve bu sorunlar sizi her gün düşündürüyor.

Rüyada Kocanızı Aldattığınızı Görmek

Gerçek yaşamınızda günah işleyeceğinizi gösterir. Rüyada kocasını başka kadınla görmek özel hayatınızda bazı sorunların olduğuna işarettir. Kocanızın en yakın arkadaşı ile kocanızı aldattığınızı görürseniz doğru yoldan sapacak ve bir dönem hayatınız kötü gidecektir. Hatalardan ders almıyor ve bu hataları tekrarlıyorsunuz. Yaşamınıza çeki düzen vermenizi gösteren uyarıcı bir rüya.

Rüyada Kocasının Başka Kadını Öptüğünü Görmek

Rüya sahibinin kendine olan güvensizliği vardır. Eşi ile bazı problemler yaşamakta ve bu problemleri takıntıya dönüştürmektedir. Eşinizle aranızı düzeltmek için çözüm yolları arıyor olabilirsiniz. Güzel bir birliktelik için çevrenizden destek almalı ve yakın arkadaşlarınızı dinlemelisiniz.

Rüyada Kocası ile Boşandığını Görmek

Hayal ettiğiniz düşüncelerinizin daha geç olacağına işarettir. eşinizle bazı sorunlarınız var ve çözüm yolları arıyorsunuz. Yakın çevrenizden birileri size destek olacak ve kısa sürede sorunlarınıza çözüm yolu  bulacaksınız. En yakınlarınızdan birinin hastalanması sizi üzebilir. İş yerinizde ise sizi çekemeyenler vardır.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (6)

Sarigoz sevgi

Kocamla birbirimuzi cok seviyoruz ve bugun ruyamda beni aldatigini gordum baska bir nedenlerle kadinla birlikte oldugunu gordum cok kotu oldum yani kendimi kaybettim diyebilirim bu ruya denir acaba ogrenebilirmiyim?

Zelal

Merhaba selam aleykum halen gördüğüm rüyanın etkisindeyim kocam başka bir kadınla sıkı fikiydi benim yanımda ama yansitmamaya bakıyordu ben anladım kavga çıkardım kadını dövdüm bağırıp çağırıs vs. Vs. Neyi işaret ediyor insALLAH kötü bir şey değildir ALLAH’a emanet olun

Zelal

Acilen bana cevap yazın lütfen

Şeyma bozkurt

Rüyamda dersane gibi yerdeydim kocam geliyo ve orda genç bı kız var onunla şehir dışına gideceğini soyluyo sonra ben kocamla konuşuyorm beni götür diye yok diyor başka zmn gidelim diyo onu niye götürüyorsn diyorum arkamı dönüp gidiyorm ağlamaya başlıyorm sonra eve giderken yürüyrm hala ağlıyorum 2 kişi geliyo yanıma yaşlı bı kadınla zihinsel engelli kızı kıza yardım ediyrm çiçeklere basmasın diye ama hep ağlıyordummm

Gülşen Şahin

Rüyamda kocamı başka bir kadınla yatarken gördüm bu ne demek

Ayşe

Rüyamda eşimi yengemle ilişkiye girdiklerini gördüm tam olarak görmedim ama şüpheleniyorum rüyamda gördüm yani ve bu benim canımı sıktı