Skip to Content

Rüyada Görücü Geldiğini Görmek

Hayırla tabir edilen bir rüyadır. Rüyada görücü geldiğini görmek rüya sahibinin süregelen sıkıntılarının son bulacağına işaret eder. Müjdeli haberler alacağına, rüyanın görüldüğü bu dönemde talihin açılacağına, keyif alınabilecek güzel ahlaklı kimseler ile toplanma delalet olduğu gibi, bekar bir kimsenin bu rüyayı görmesi de gerçek anlamıyla tabir edilir.

Rüyada Gelin Almak

Hayırlı ve güzel haberler ile müjdelenmek demektir. Rüyada gelin aldığını gören kimsenin özellikle meslek hayatındaki yenilikler sayesinde uzun zamandır özlediği rahatlık duygusu rüya sahibinin hanesine hakim olacaktır.

Rüyada Kız İsteme

Rüyasında kız istemede bulunduğunu gören kimsenin hem meslek hayatına hem de hanesine huzur ve refah gelecek, rüya sahibi dertlerinden uzaklaşarak kendini daha dinç hissedecektir. Maddi açıdan kazancın artacağının da işaretçisi olan bu rüya hanede bereket olacağına delalettir.

Rüyada Görücü Haberi Almak

Hayırlı rüyalardandır. Rüyada kendisine görücü geleceğini duyan kimsenin, ummadığı anda hayatında güzel gelişmeler olacaktır. Bu rüya, rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşeceğine, meslek hayatı sebebiyle seyahat etmeye delalettir. Rüya sahibi bekar biriyse, güzel bir döneme gireceği işaret edilir.

Rüyada Kızına Görücü Gelmesi

Rüyalar tabir edilirken yalnızca görülen unsur değil rüya sahibinin içinde bulunduğu durum da önem taşır. Örneğin bu rüyada; rüya sahibi kızı olan bir kimseyse bu rüya, gerçek anlamıyla tabir edilir. Ancak rüyasında kızına görücü geldiğini gören kimsenin gerçek hayatta kızı yoksa eğer bu rüya,rüya sahibine mutluluk veren haberlerin alınacağına ya da bazı güzel olayların gelişeceğine delalettir.