Rüyada Kitap Okumak

İş hayatınızda bazı sorunlar bulunuyor. Rüyada kitap okumak rüya sahibinin daha önceden kaynaklı borçlar yüzünden başı biraz derde girecektir. Uzakta olan bir akrabanızdan elinize toplu para geçecek ve sıkıntılarınızın büyük bir bölümünü atlatacaksınız. Başarılı bir hayatınız olacağı gibi iş yerinde terfi alabilirsiniz. Sorunlarınız çözülecek ve sevineceksiniz.

Rüyada Kitap Okuduğunu Görmek

Rüya sahibi büyük üzüntüler içindedir. Zor zamanlar yaşıyor ve kimseyle derdini paylaşamıyordur. Rüyada kitap okumak endişeli durumunuz neticesinde hayattan zevk alamadığınızı da gösterir. Yakın bir zamanda uzak bir akrabanızdan miras kalabilir ve yüzünüz gülebilir.

Rüyada Dini Bir Kitap Okumak

Rüya sahibi iş hayatında eğitim ve araştırmaya çok önem vermekte. Bilimsel çalışmalar ile uğraşıyor ve başarılı işlere imza atıyor. Yapıcı ve olumlu bir kişiliği var. Huzurlu olacağı gibi her attığı adım herkes tarafından takdir ile karşılanıyor.

Rüyada Eski Bir Kitabı Okumak

Geçmişte yaşanılan ama unutulmayan olayların zaman zaman rüya sahibini rahatsız etmesini gösterir. Eski bir sevgiliye duyulan özlemi de belirtir. Kalbi acıyan rüya sahibi o günlerin hayali içinde olup hayatına tam anlamıyla bir yön veremez. Ailenizin desteği ile bazı sıkıntılardan kurtulacak ve sorunlarınızı çözeceksiniz. Kavga ve tartışmaları son bulacağı gibi mutluluğunuzu geri kazanacaksınız. Kötü günleriniz bitecek ve ferah dolu günler sizle olacak. Maddi bakımdan da bereket ve bolluğu simgeler. Çevrenizde hep sizi sevenler ve takdir edenler bulunuyor.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (1)

Sümeyye

Rüyamda bi adam görüyordum beni seven bi adam uzanmistik ortamizda onun bebeği vardı elimizde kitap okuyorduk . Bebeği adama dönük olunca ağlıyor kendi tarafima çevirince susuyordu çok tatlı bi bebekti boynunu kokluyordum sırtını sivazliyordum bebeğin . Yanımdaki uzanmış adam kitap okumaya devam ediyordu . Bi anda elimden tuttu . Duygularım bı anda değişti adama karşı bi hoş oldum … Bu arada evliyim böyle bir rüya gördüm hala etkisindeyim