Rüyada Köpekten Kaçmak

Rüyada köpekten kaçmak kişinin kendinden hoşlanmayan düşmanlarını ve rakiplerini geride bırakacağına, çok güzel ve başarılı işler yapacağına, tek başına birçok sorunun üstesinden geleceğine ve başarılarını kanıtlayacağına, kötü niyetli kişilerin rüya sahibine yaklaşmaya bile cesaret edemeyeceğine, her birini geride bırakan kişinin cesaretini göstereceğine işaret eder. Bazı âlimlere göre ise köpek dost olarak kabul edilir ve dostlarını kaybetmeye, aranızın açılacağı bazı durumlar yaşayacağınıza ve onları kırmaya da tabir olunur.

Rüyada Köpekten Korkmak

Rüyada köpekten korkmak kişinin güç ve kudret sahibi olacağına, hayatındaki korkuların üzerine gideceğine, hepsini aşacağına ve bu şekilde her sorunun çözümünü bulmaya, iyi bir noktaya varmaya işaret eder. Ayrıca bu rüya sevdikleri kırmaya, tartışma ve kavgalara, tatsız olaylar yaşamaya, sonunda yalnız kalmaya da tabir olunur.

Rüyada Köpeğin Kovaladığını Görmek

Rüyada köpeğin kovaladığını görmek kişinin çevresinde ona zarar vermek isteyen, fırsat kollayan, kötü niyetli kişiler olduğuna tabir olunur. Kişinin bu günlerde maddi durumunda iyileşmeler olduğuna, zengin ve varlıklı biri haline geldiğine ancak bu durumu çekemeyen bazı kişilerin işlerine nazar değdireceğine, arkasından konuşacağına işaret eder.

Rüyada Köpekten Kurtulmak

Rüyada köpekten kurtulmak kişinin iş hayatında özellikle ticarette kıvrak bir zekâsının olduğuna ve çevresindekilere bu şekilde fark atacağına, çok başarışlı biri olacağına, rakiplerinin önüne geçeceğine delalet eder. İş hayatında yaptığı çalışmaları engellemek için uğraşanlarının çabalarının sonuçsuz olacağına ve rüya sahibinin hepsine galip geleceğine işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın