Rüyada Köpüklü Su Görmek

Rüyada köpüklü su görmek suyun kirli ya da temiz olmasına bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada kirli ve köpüklü su gören kişinin zaten elinin dar olduğu sıkıntılı günlere yenilerinin ekleneceğine, kişinin çalışma hayatında bir takım sorunlarının ve sorunlarının olduğuna, mutsuz bir şekilde çalıştığına, bu günlerde bu problemlerin artacağına ve kişinin yeni bir iş için arayışa gireceğine delalet eder. Rüyada köpüklü su görmek kişinin yapamayacağı, anlamadığı işlere gireceğine ve başarısız olmaya işaret eder. Ayrıca köpüklü su evlilik için konuşulan biri ile küçük sorunların yaşanacağına ancak bu sorunların büyümesi ile vazgeçileceğine tabir edilir.

Rüyada Evi Köpüklü Su Bastığını Görmek

Rüyada evi köpüklü su bastığını görmek hane üzerinde dolaşan kara bulutlara, aile bireylerinin birbirini kıracağına, kişilerin birbirine öfkeli konuşacağına ve sorunların gün geçtikçe büyüyerek artacağına tabir edilir. Bu rüya aile büyüklerinin de bu tartışmanın bir parçası olacağına ve ortalığın karışacağına, üzücü ve can sıkıcı olaylara delalet eder.

Rüyada Köpüklü Su İçmek

Rüyada köpüklü su içmek rüya sahibinin mutluluğunun artacağına, neşe dolu zamanlar geçireceğine, kısmetlerinin bu günlerde artacağına, şanslı bir dönem geçireceğine, elini attığı her işte şansı sayesinde başarılı olacağına, hali hazırda ilişkisi olan kişiler için bu rüya yakın zamanda evliliğe, ilişkisi olmayanlar için hayallerindeki kişi ile yakın zamanda karşılaşmaya ve hayatını birleştirmeye tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın