Rüyada Köpekten Korkmak

Rüyada köpekten korkmak yaşanacak olumsuzluklara, tehlikeli durumlara, kötü niyetli kişilerin rüya sahibine zarar vereceğine, sıkıntıya düşüreceğine delalet eder. Rüyada çok büyük ve saldırgan bir köpek ile karşı karşıya kalmak oldukça güçlü ve yapılı biri ile aranızda yaşanacak husumete ve bu kişiden korkmaya alamet eder. Rüyada bir köpek görmek ancak zararından korunmak düşmanlarınız ya da rakiplerinize karşı rahat olmanız gerektiğine, tüm uğraşlarına rağmen size zarar veremeyeceklerine işaret eder.

Rüyada Köpekten Korkup Kaçmak

Rüyada köpekten korkup kaçmak kişinin bulunduğu mekanı terk edeceğine ve yaşadığı tüm sorun ve problemleri arkasında bırakacağına işaret eder. Bu rüya genel olarak bir uyarı niteliği taşır. Değer verdiğiniz çevrenizde bulunan bazı kişiler tarafından zarara uğrayacağınıza, bu kişilerin yaptığı dedikoduların sizi zor durumda bırakacağına, birçok olumsuz olayı arka arkaya yaşamaya delalet eder. Ayrıca bu rüya geleceğe karşı güvensiz olmaya, korku içinde yaşamaya ve endişeli olmaya da işaret eder. Rüyada köpeğin sizden korktuğunu görmek ise güçlü kişiliğinize yorulur.

Rüyada Köpeğin Saldırmasından Korkmak

Rüyada köpeğin saldırmasından korkmak kişinin sürekli bir iç hesaplaşma içinde olduğuna, yaptığı hataların farkında olmasına rağmen harekete geçmediğine, nefsine uyarak bir hayat sürdüğüne alamet eder. Bazı alimlere göre ise bu rüya kişinin bu günlerde karşılaşacağı sıkıntılı ve zorlu sürece işaret eder. Rüyada saldırmayan köpek görmek ise gerçek hayatta duyulan korkuların gereksiz olduğuna tabir edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Zehra yiğiter

Rüyamda cok uzun zincirle baglanmis beyaz bir kopegin sessizce bana saldirisini ve beni isirmak istemesini orada caresiz kalisimsimi tam isirmak uzereyken birininde yardimiyla kopekten kurtulusumu gordum yorumlarsaniz sevinirim

Ali Özdemir

Çevrede dolaşırken geri dönüşüm deposu gibi bir yere giriyorum. Bağlı olan açık renkli köpekler havlamaya başlıyor. Diğer yerde siyah beyaz bir köpek şiddetli şekilde bana saldırmak istiyor. Bir adam onu zorla tutmaya çalışıyor. Kadın işçiler var ve bana bakıyorlar. Yavaşça uzaklaşıyoruz. Erkek bir çocuğa da dikkatli gelmesini söylüyorum. Yorumlar mısınız?