Rüyada Köpek Eti Yemek

Rüya sahibine düşmanlık etmek isteyen kişiler vardır. Rüyada köpek eti yemek bir bakıma düşmanlarınızın hilesini anlayacağınızı ve huzura kavuşacağınızı da gösterir. İş ve aile yaşamınız düzene girecek. Çevrenizle iyi geçineceğiniz gibi onlardan destekte alacaksınız. Sıkıntılarınızın ardından kısa sürede feraha ve bolluğa kavuşacaksınız.

Rüyada Köpek Etini Çiğ Yemek

İş ve sosyal yaşamınıza farklı bir boyut gelecek. Rüyada köpek etini çiğ yemek rüya sahibinin çevresinde fesat kişilerin olduğunu gösterir.Rüyada köpek eti yemek rüya sahibinin şanslı bir döneme gireceğini de gösterir.  Size hasetlik duyan kimseleri bozguna uğratacak ve kendinizi rahat hissedeceksiniz. Yakın bir zamanda güzel bir haber alabilir ve bu haber ile iş yaşamınıza renk katabilirsiniz. Mutlu günlerinizin yakın olduğunu gösteren bir rüya.

Rüyada Pişmiş Köpek Eti Yemek

Rüya sahibine tehdit eden kişiler vardır. Bu kişileri şikayet edecek ve hayatını normale döndürecektir. Kendisini üzen ve sıkıntıya sokan çevresinden de kısa sürede kurtulacağını gösteren hayırlı bir rüya. Rüya sahibini üzen kişiler ceza alacak ve kendisi mutlu olacak. Sorunların iyi bir şekilde giderileceğini gösteren olumlu bir rüya.

Rüyada Köpek Etini Başkasına Sunmak

İş hayatınızda size düşmanlık eden kişiler bulunmakta. Bu kişiler ile sorunlarınızı çözmek için bazı adli olaylara başvurabilirsiniz. Sizi sıkan kişilerden kurtulacak ve mutluluk duyacağınız bir yaşama gireceksiniz. Maddi ve manevi hayatınıza bolluk gelecek. Aile içinde olan huzursuzluklarınız ise kısa sürede bitecek. Yeni bir iş ya da yeni bir terfi alabilirsiniz.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Mehtap kincal

Ruyamda bi tane satici pilav ustu et satiyordu bende hic birsey istemeden satici bana tabak dolusu pilav ustu et verdi ben daha yemeden bu etin kopek eti oldugunu anladim yemedim ama bu sefer bana 2 tane pismis kopek kafasi verdi ben gene yemedim yere firlattim acaba ruyamin anlami nedir