Rüyada Kahkaha Atmak

Hayırlı rüyalardan olmadığı rivayet edilir. Rüyada kahkaha atmak tersine tabir edilir. Bu rüya, rüya sahibinin hayatında yaşanacak aksiliklere ve maddi açıdan yaşanacak kayıplara delalettir. Rüyanızda kahkaha attığınızı gördüyseniz eğer bu dönem içerisinde daha dikkatli olup, maneviyatınızı güçlü tutmanız sıkıntıları daha kolay atlatmanıza yardımcı olur.

Rüyada Kahkaha Duymak

Rüyasında kahkaha duyan kimsenin, meslek hayatında gerçekleştireceği başarılar ile hem özel hayatında onu kıskanan kimseleri, hem de iş ortamındaki rakipleri susturacaktır.

Rüyada Mutlu Olmak

Hayırlı rüyalardandır. Rüyasında mutlu olan kimsenin, gerçek hayatında da mutluluk yaşayacağı tabir edilir. Bu rüya ile rüya sahibinin meslek yaşantısındaki problemlerin çözüleceği ve varsa hastalıklarının şifa bulacağı müjdelenmiş demektir.

Rüyada Gülmek

Hayırla tabir edilir. Keyifsiz dönemin son bulacağı işaret edilir. Güzel gelişmeler ile rüya sahibinin eski neşesine kavuşacağı rivayet edilir.

Rüyada Ağlamak

Tersine tabir edilen rüyalardandır. Rüyada ağlayan kimsenin, mutluluk duyacağı yeni gelişmeler olacağı rivayet edilir. Dertlerinin biteceği ve maddi açıdan rahat bir döneme gireceği tabir edilir.

Rüyada Dans Etmek

Hayırlı rüyalardandır. Rüya sahibinin hayalini kurduğu isteklerinin gerçekleşeceği rivayet edilir. Dertlerinden, problemlerinden feragat ederek, rahata erecektir. Aynı zamanda güzel haberler almaya, hayatı hakkında mantıklı, radikal kararlar vermeye de delalettir.

Rüyada Kahkaha Atanları Görmek

Rüyada kahkaha atan kimselerin tanınmaması halinde, rüya sahibinin hayatından memnun olmadığına ve başka insanların hayatlarına imrendiğine işaret eder. Rüya sahibince bu imrenmenin, kıskançlığa dönmesi, onun psikolojisinin ve güzel ahlakının bozulmasına sebep olabilir, bu yüzden dikkatli olunması gerekir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın