Rüyada Üniversiteye Gitmek

Rüya sahibinin başarılı olacağına ve büyük hedefler peşinde koşacağına işaret eder. Rüyada üniversiteye gitmek öğrenciler için çok hayırlı rüyadır. Gelecek tahsil hayatlarında hayal ettikleri yere geleceklerini gösterir. Parlak bir geleceği ve başarılı iş hayatını temsil eder. Makam ve mevkiniz yükseleceği gibi maddi durumunuz çok iyi olacaktır. Çevrenizden takdir toplayacak ve başarılarınızla her zaman konuşulacaksınız.

Rüyada Üniversite Kazandığını Görmek

Rüyayı öğrenci gördüyse eğitim alanında başarılı olacağını gösterir. Rüyada üniversiteye gitmek öğrencinin çok iyi kariyer edineceğini de işaret eder. Bu tarz bir rüyayı kim görürse görsün başarıdır. İstediğiniz mesleği yapacak ve huzurlu bir hayatınız olacak. Yeni girişimlerde bulunabilir ya da huzurlu bir ömür ve güzel bir aileniz olabilir.

Rüyada İhtiyar Birinin Üniversiteye Gitmesi

Güzel ve sağlıklı bir hayatı olacağını müjdeler. Rüya sahibi huzurludur. Sevdikleri hep yanında ve eşi ile güzel bir yaşamı vardır. Maddi ve manevi anlamda bu dünyada hayallerine kavuşmuş birisidir. Çocukları kendisine her zaman hayır duası etmektedir.

Rüyada Üniversiteye Gidememek

Öğrenci için hayırsız bir rüya olarak yorumlanır. Sınavları başarısızlıkla geçecek ve istediği bölüme giremeyeceğine işaret eder. Üniversite bitirmiş biri bu rüyayı görmüş ise iş hayatında biraz çalkantılı dönem olacaktır.  Maddi kayıplar yaşayacağı gibi sorumsuz davranışları yüzünden çevresinden de tepki alacaktır. İç dünyanızın huzursuz olduğunu gösteren bu rüya bir bakıma mutlu olmak için yollar aradığınıza işarettir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (1)

Nafia Taşdemir

Meraba ruyamda kendi okudugum universiteden farkli bir üniversiteye gidecegimi ysni kaydımin orsya alindigini gordum ne demek acaba cvplarsaniz cok mutlu olurim mersk icindetim