Rüyada Kahvaltı Görmek

Rüya sahibini tasarruflu olması gerektiğine dair uyaran bir rüyadır. Rüyada kahvaltı görmek çalışma ortamında tasarruflu olunmadığı için maddi açıdan ortaya çıkacak olan problemleri işaret eden bir rüyadır. Rüya sahibinin bu problemleri gidermek için daha çok efor sarf edeceği ancak bu durumun bitkinlik yaratacağı rivayet edilir.

Rüyada Kahvaltı Masası Görmek

Hayırla tabir edilir. Rüya sahibinin hanesine helal yollardan kazanılmış paranın gireceği, eve bolluğun ve bereketin hakim olacağı işaret edilir.

Rüyada Sofra Görmek

Maddi açıdan refahı müjdeleyen rüyalardandır. Rüya sahibinin maddi açıdan alın teriyle elde edeceği gelirleri ve adaletli, ahlaklı bir kimse olduğunu rivayet eden bir rüyadır. Rüya sahibiyle yarıştığını düşünen ticari rakiplerinin ya da sosyal çevresindeki kimselerin, rüya sahibinin gerisinde kalacağı işaret edilir.

Rüyada Kahvaltı Yapmak

Talihsiz rüyalardandır. Rüyada kahvaltı ettiğini gören kimsenin etrafında, zarar vermek isteyen ve kötü niyetli kimselerin olduğu işaret edilir. Bu durumda rüya sahibinin çevresindeki insanların söylediklerine inanmadan önce bir müddet düşünmesi onun için daha sağlıklı bir ortam yaratacaktır.

Rüyada Ekmek Görmek

Rüyasında ekmek gören kimsenin şansının açılacağı ve maddi açıdan çok kolay bir şekilde ilerleyeceği rivayet edilir. Rüya sahibinin iç huzurunu da müjdeler.

Rüyada Kahvaltı Hazırlamak

Rüya sahibinin güvendiği bazı kişilerle beraber yapacağı hayırlı işlere işaret eder. Hem duygusal açıdan hem de maddi açıdan refahı sağlayan bu gelişmeler sayesinde mesleğinde önemli yerlere yükselebileceği ve seyahat edebileceği rivayet edilir.

 

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın