Rüyada Konuşmadığın Birini Görmek

Rüyada konuşmadığın birini görmek kişinin kafasında olan karamsar düşüncelerden bir an önce kurtulması gerektiğine, eğer hayatınızda küs olduğunuz kişiler varsa bu küslüğe son vermeniz gerektiğine delalettir. Eğer böyle bir rüya gördüyseniz aranızı bozuk olduğu insanlarla bir an önce barışmalı ve onlardan helallik istemelisiniz diye yorulur. Çok uzun zamandır görmediğiniz bir tanıdığınızı göreceğinize de delalet olan bu rüya o insanla kavuşup eski günleri anacağınızı anlatır. Eğer uzun zamandır küs olduğunuz bir insanla konuştuğunuzu gördüyseniz beklediğiniz güzel haberi alacaksınız diye yorulur. Rüya yorumcuları genel olarak bu rüyanın kişinin küs olduğu insanlarla çok yakın bir zamanda güzel bir barış yaşayacağını anlattığını söyler.

Rüyada Konuşmadığı Birisi ile Konuşmak

Kişinin hiçbir zaman konuşmadığı bir insanla rüyasında konuştuğunu görmesi veya sohbet ettiğini görmesi o insanla olan küslüğüne son vermesi gerektiğine dair bir uyarı niteliğindedir. Kişi şu anda bulunduğu hal ve tavırları değiştirmeli, yaptığı hataları görmeli, günahlarından dolayı tövbe etmeli diye yorulur.

Rüyada Küs Olduğu Kişiyi Görmek

Rüyada küs olduğunuz bir kişiyi gördüyseniz yakın zamanda o insanla barışacaksınız, eskisinden daha iyi olacaksınız diye yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda esenlik, barış hoşgörü ve mutluluk diye de yorumlanır. Genelde küslük gerçek hayatta tam tersi şekilde yorumlanmaktadır.
Rüyada konuşmadığınız birinin yüzüne baktığınızı gördüyseniz bu ona haksızlık ettiğinizi, yanlış yaptığınızı anlatır.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Filiz

Kardeşimin eşiyle konuşmuyorum normal hayatta. Rüyamda bize geliyorlar ve komşular da var. O çok uzak bir yere gidip oturuyor tek başına. Ben de sürekli ona bakıyorum ve konuştuğumu hatırlıyorum.

Ayşegül

Rüyamda eski sevgilimi ve küs olduğum arkadaşımı gördüm. Küs olduğum arkadaşımla rüyamda barışmıştık fakat eski sevgilimle aramız bozuktu. Benimle konuşmuyordu. Arkadaşımla konuşuyordu ve sadece iki defa yüzüme baktı. Konuşmaya çalıştım ancak benimle konuşmadı.

Özcan

Küs olduğum arkadaşım ortak bir arkadaşımla beni ilgilendiren konular hakkında Konuşuyor ama ben yüzüne bakmıyorum. Sadece dinliyorum. Anlamı nedir?