Rüyada Burun Karıştırmak

Rüyada burun karıştırmak kişinin rahat giden hayatının bir anda ters gideceğini anlatır. Ayrıca genellikle yorumcular kişinin işlerini karıştıracak, düzenini bozacak bazı gelişmeler yaşayacağını söyler. Rüya sahibi kötü arkadaşlıklar edinebilir, rahatını bozacak olaylar içine girebilir demektir. Aynı zamanda kişinin ailesinde bazı tartışmalar yaşanacak de diye de yorumlanır. Evli iseniz eşinizle bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz demektir.
Ayrıca burnunu karıştırıp içinden bir şey çıkarttığınızı görürseniz mal sahibi olacaksınız anlamına gelir. Kişinin başına güzel olaylar gelecek ve mutlu olacak demektir.

Rüyada Burnunun İçini Görmek

Rüyada burnunun içini görmek, kişinin ailesiyle çok mutlu, huzurlu bir hayat geçireceğini anlatır. Öyle ki etrafındaki herkes bu aile yaşantısına gıpta edecek demektir. Çevrenizde sevdiğiniz arkadaşlarınız, aile fertleriniz ve akrabalarınız ile her zaman birbirine bağlı, destek olan ilişki içinde olacaksınız demektir. Rüyada burnundan kan geldiğini gören kişi sadakatten ödün vermeyen biridir demektir. Bununla oynadığını kişi gören kişi ise bazı değişiklikler yaşayacak anlamına gelir.

Rüyada Burnunun Küçüldüğünü Görmek

Rüyada burnunun küçüldüğünü görmek rüya sahibinin büyük bir felaketle karşı karşıya kalacağını, etrafındaki insanlardan hakaretler duyacağını kendisi hakkında olur olmadık sözler söylendiğini duyacağını anlatır. Burun küçülmesi aynı zamanda meslek hayatınızda bazı zorluklar ile yüz yüze geldiğinize de delalet eder.
Bunun tam tersi rüyada burnunun büyüdüğünü gördüyseniz zenginlik ve ferahlık yaşayacaksınız anlamına gelir. Eğer burnunuzun büyüdüğünü gördüyseniz büyük nimetler elde edeceksiniz demektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın