Rüyada Köpek Beslemek

Rüyada köpek beslemek kişinin bir insanla dost olacağını anlatır. Ama bu kişi size iyi görünse de etrafta pek iyi olarak nitelendirilmeyen bir insan olacak demektir. Diğer insanlara kötü davranan, düzenbaz bir insan ile arkadaşlık kurmanın habercisi olan bu rüya kişinin dikkat etmesi gerektiğine dair bir uyarı olarak algılanabilir.
Eğer kişi rüyada köpeğe ekmek veriyorsa bu tarz bir adama iyilik yapacak ondan gelen kötülüklere yanıt vermeyeceksiniz demektir. Rüyada bir köpek aldığınızı ve gezdiğinizi görüyorsanız bu alçak karakterdeki adam ile beraber aktiviteler yapacak sohbet edeceksiniz demektir. Eğer köpekten bir şey aldığınızı gördüyseniz bu düşmanınızdan çıkar sağlamaya yorulur.

Rüyada Evde Köpek Beslemek

Rüyada evde köpek beslemek, rüya sahibinin aile içinde veya akrabaların arasında bir düşmanı var demektir. Yine sokakta köpek beslemek ise dışarıda bilmediğiniz, arkanızdan iş çeviren bir adam olduğuna delalet eder. Bu insan yüzünden hayatınızda problemler, sıkıntılar yaşayacak ve o insan uzun zaman gözünüzün önünde olmasına rağmen gerçek niyetini göremeyeceksiniz demektir.
Rüyada köpeğe et vermek sıkıntı ve problemi anlatırken su vermek ise yanlış yatırım anlamına gelir.

Rüyada Köpekle Oynamak

Rüyada köpekle oynamak rüya sahibinin işinde zararlı bir adım atacağını, beklemediği bir insandan kendisine ihanet geleceğini anlatır. Genel olarak size hayrı olmayan zararlı arkadaşlıklar içine gireceğinize delalet eder. Hatta bu insanlar yüzünden başınız belaya girebilir demektir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Gulistan

Ruyamda iş yerindeyim karanlık yağmur yağıyor dışarı çıkıyorum bir köpek havlayarak üstüme atlıyor elimi ısırıyor sanki ama acı hissetmiyorum zorda olsa kaçıp iş yerine geliyorum kapıyı kapatıyorum ama bu sefer saldıran köpek ağlıyor kapıyı actirmaya çalışıyor zorla kapıyı kapatıyorum ışıkları kapatıyorum içerde siyah başka bir köpek beliriyor dışarı koyuyorum içeri geri giriyor nasılsa en sonunda diger köpekte geliyor baktım olmuyor onlara tavuk eti veriyorum dışarı atıyorum etleri uzaklasinlar diye kapının önünden gitmiyorlar sonra onlarla arkadaş gibi oluyoruz