Rüyada Konsere Gitmek

Rüyada konsere gitmek, rüyayı gören kişinin sevdiği kimseler ile birlikte bir takım etkinliklere katılacağı rivayet olunur. Rüyada sevilen bir kimse ile konsere gittiğini görmek, gerçek hayatta da o kimse ile güzel vakit geçirilecek bir takım etkinlikler yapılacağına delalettir. Rüyasında sevdiği bir sanatçının konserine gittiğini gören kimsenin gerçek hayatta yaptığı bir takım işler ile başarıya ulaşıp bazı kitleler tarafından bilinen bir kişi olacağı rivayet edilmektedir. Rüyada sevilmeyen bir sanatçının konserine gitmek ise istenmeyen bir takım etkinliklere ya da toplantılara mecbur dahil olunacağının göstergesidir. Rüyada konsere gitmek aynı zamanda, maddi ferahlığa ve zenginliğe delalettir.

Rüyada Bir Ünlünün Konserine Gitmek

Rüyada bir ünlünün konserine gitmek, rüyayı gören kimsenin şöhret kazanacağı, büyük toplulukların sevgisini kazanacağı bir takım işler yapacağına, konserine gidilen ünlü ile birlikte şarkı söylemek ise büyük projelerde büyük başarılar elde edileceğine delalettir. Rüyasında ünlü bir kimsenin konserine sevdiği kimseyle giden kişinin bu sevdiği kişi ile mutlu, huzurlu, hayırlı bir ömür geçireceği rivayet edilir.

Rüyada Konser Vermek

Rüyada konser vermek, rüyayı gören kişinin göz önünde olacağı bir takım işler yapacağı ve başarıya ulaşıp ünleneceği rivayet edilmektedir. Yapacağı başarılı işler sayesinde çevresindeki insanların takdirini toplayacağı manasına da gelmektedir. Rüyada konser vermek aynı zamanda bazı hatalar yapmaya, günahlar işlemeye, harama bulaşacak bir takım işlere karışmaya ve kötü alışkanlıklar edinmeye delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın