Rüyada Kolye Takmak

Rüyada kolye takmak, rüyayı gören kişinin cinsiyetine göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada kolye taktığını gören kimse bir bayan ise, hayırlı bir takım haberler alacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, sorunlarının çözüme kavuşacağı, aile yaşantısında çok mutluluklar yaşayacağı ve sosyal çevresinde oldukça popüler olacağı rivayet olunur. Rüyayı gören kimse bir erkek ise, çalışma ve aile hayatında bir takım sorunlarla karşılaşacağı, bazı sağlık problemlerinin daha da ilerleyeceğine delalettir.

Rüyada Gümüş Kolye Takmak

Rüyada gümüş kolye takmak, rüyayı gören kişinin çalışma hayatında bazı başarılar elde ederek büyük maddi kazançlar elde edeceğine, çok fazla mala ve mülke sahip olunacağına ancak düşünmeden harcanması sebebiyle ciddi maddi zararlar yaşanacağına delalettir. Kısmetsiz, şanssız ve sıkıntılı bir döneme girileceğine, iflasın eşiğine gelineceğine delalettir.

Rüyada Altın Kolye Takmak

Rüyada altın kolye takmak, rüyayı gören kişinin gerçek hayatta çok iyi kalpli bir kimse olduğuna, ailesinin, eşinin, dostunun kişiyi çok sevdiğine ve kendisine çok önem verdiğine, müşkül durumlarda hep elinden tutan ahbapları olacağına, sıkıntılı, sorunlu günlerini hep bu insanlar sayesinde atlatacağına delalettir.

Rüyada İnci Kolye Takmak

Rüyada inci kolye takmak, rüyayı gören kişinin çok hayırlı bir kısmet ile hep hayallerini kurduğu bir şekilde dünya evine gireceğine, büyük bir aşk yaşayacağına, mutlu, huzurlu, hayırlı bir ömür süreceğine, sıkıntılı günlerini geride bırakacağına ve maddi sorun yaşamayacağına işaret eden bir rüyadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın