Rüyada Kırmızı Gelinlik Görmek

Rüyada kırmızı gelinlik görmek, rüyayı gören kimsenin özel hayatında bir takım değişiklikler olacağına, büyük bir aşk yaşanacağına ve aşk yaşanan kimse ile mutlu bir evlilik yapılacağına rivayet edilir. Rüyada kırmızı gelinlik görmek aynı zamanda yaşanacak bazı sorun ve sıkıntıların habercisidir. Rüyada görülen kırmızı gelinlik başka bir kimsenin üzerindeyse ve rüya sahibinin tanıdığı bir kimse ise o bayanın evlenmesine ya da çocuk sahibi olmasına delalettir. Rüyada görülen kırmızı gelinliğin yırtılması rüya sahibinin ilişkisinin biteceğine, evliliğinde huzursuzluklar yaşanacağına ve aşkın biteceğine delalettir.

Rüyada Kırmızı Gelinlik Giymek

Rüyada kırmızı gelinlik giymek, rüyayı gören kişinin mutlu bir evlilik yapacağına, evli kimselerin evliliklerinin huzura kavuşacağına ve eşleriyle olan muhabbetlerinin artacağına yorulmaktadır.

Rüyada Kırmızı Kuşaklı Gelinlik Görmek

Rüyada kırmızı kuşaklı gelinlik görmek, temiz isteklere, hayattan güzel şeyler beklemeye işarettir. Rüyada kırmızı kuşaklı gelinlik giydiğini gören kimse hayattan maddi ve manevi beklediği her şeye kavuşur ve kişinin kısmeti açılır.

Rüyada Kırmızı Beyaz Gelinlik Görmek

Rüyada kırmızı beyaz gelinlik görmek,  rüyayı gören kişinin çok aşık olduğu bir kimse ile evleneceğine fakat bu evlilikte bazı problemlerin olacağına, güzelliklerin yanında sıkıntılar da yaşanacağına delalettir. Rüyada kırmızı beyaz gelinlik görmek rüya sahibinin bir yandan sevap işlerken bir yandan da günaha bulaşacağına, bir yandan sevinirken bir yandan da üzücü şeyler yaşayacağına delalettir. Rüyada görülen gelinliğin önceden beyaz iken sonradan kırmızıya dönüşmesi ise önceden hayırlı olan bir şeyin daha sonradan hayırsız olması olarak yorumlanmaktadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın