Rüyada Kilitlemek

Rüyada kilitlemek, rüyayı gören kişinin gerçek hayatta çok temkinli olduğunu işaret eden bir rüyadır. Rüyayı gören kimse, insanların kötü niyetinden, nazarından, kendisine ve ailesine vereceği zarardan çok korktuğu için kendisine, ailesine ve sevdiklerine gelecek olan maddi ve manevi zararlardan korumaya çalıştığını göstermektedir.

Rüyada Kapı Kilitlemek

Rüyada kapı kilitlemek, rüyayı gören kişinin aile huzuruna çok önem verdiğine, ailesini maddi manevi memnun etmeye çalıştığına, yaptığı her işi ailesinin menfaati için yaptığına, ailesinin, eşinin, çocuklarının rızkını, sağlığını, mutluluğunu hayattaki her şeyden daha fazla önemsediğine delalettir.

Rüyada Oda Kapısı Kilitlemek

Rüyada oda kapısı kilitlemek, rüyayı gören kimsenin kendisini dış dünyaya karşı kapattığını işaret eden bir rüyadır. Rüya sahibinin çevresindeki kötü niyetli insanlardan, dedikodu ve iftiralardan korunmak için çareyi insanlarla irtibatını kesmekte bulduğu rivayet edilmektedir.

Rüyada Araba Kapısı Kilitlemek

Rüyada araba kapısı kilitlemek, rüyayı gören kişinin çalışıp çabalayıp elde ettiği kazançla aldığı mallarına çok ehemmiyet gösterdiği, onlara zarar gelmemesi için çok çaba sarf ettiği, dünyevi şeylere önem verdiği rivayet edilmektedir.

Rüyada Kasa Kilitlemek

Rüyada kasa kilitlemek, rüyayı gören kişinin maddi kazançlarına zarar gelmesinden, malına zarar verecek kimselerden korktuğu bu sebeple kazancına ehemmiyet gösterdiği rivayet edilmektedir. Rüya sahibinin malın ne kadar zor kazanıldığını, kazanılan paranın kar vurup harman savrulmaması gerektiğini, ileriyi düşünerek hareket ettiğini işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Kilit Görmek

Rüyada kilit görmek, rüyayı gören kimsenin can, mal ve parasına çok önem verdiği için onları garanti altına almak istediğini bu sebeple de sigortalattırma gibi işlemler yapacağını işaret eden bir rüyadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın