Rüyada Kayınço Görmek

Rüyada kayınço görmek, rüyayı gören kişinin çalışma hayatında yaptığı ya da yapacağı bazı işlerden dolayı zor duruma düşeceğine, bu zor durumdan yetkili, güçlü ve sözü dinlenen bir kimseden yardım alacağına delalettir.

Rüyada Bacanak Görmek

Rüyada bacanak görmek, rüyayı gören kimsenin çalışma hayatında ya da aile hayatında yaşadığı bazı sıkıntıları aşmak için yardım aldığı bir kimse ile bazı sıkıntılar yaşayacağına ve arasının açılacağına rivayet edilmektedir. Rüyada bacanak görmek yanı zamanda rüyayı gören kimsenin bazı kırgınlıklar yaşayacağına da delalettir.

Rüyada Görümce Görmek

Rüyada görümce görmek, rüyayı gören kişinin ailesine yeni bir bebeğin katılacağının haberidir. Bu haber sayesinde rüya sahibi ve ailesini mutlu ve güzel günler beklemektedir. Fakat bazı rüya bazen de tam tersi bir şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin maddi ve manevi zararlar yaşayacağına, huzursuz günler geçireceğine alamet olunur.

Rüyada Enişte Görmek

Rüyada enişte görmek, rüyayı gören kişinin çalışma hayatında üstün başarılar sergileyeceği, büyük ve kaliteli işlere imza atacağı, yaptığı her işin üstesinden geleceği ve daha iyi mevkilere yükseleceği rivayet edilmektedir. Rüyada enişte görmek aynı zamanda, rüya sahibinin etrafında rüya sahibinin başarılarını çekemeyen bir takım kötü niyetli insanlar olduğuna delalettir.

Rüyada Baldız Görmek

Rüyada baldız görmek, rüyayı gören kişinin çalışma hayatı ya da sosyal hayatında kendisinin başarısını çekemeyen kötü niyetli insanların dedikodu ve iftiralarına maruz kalacağı, sıkıntılı, üzgün ve mutsuz günler geçirileceği ve insanlardan soğuyup uzaklaşılacağına rivayet edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın