Rüyada Kucakta Taşınmak

Rüyada kucakta taşınmak, rüyayı gören kimsenin bazı konularda sırtını bir takım insanlara yasladığı bu sebeple de o kişilere yük olduğu, çıkarları doğrultusunda hareket eden, maddi açıdan bazı kimselerin üstünden geçindiği, yüksek bir ego sahibi olduğu rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kimse yaşlı biri ise başına gelecek bir rahatsızlıktan dolayı elden ayaktan düşeceği ve bazı kimselerin yardımına muhtaç olacağı, başından bir ameliyat geçeceği ve çalışma hayatına uzun bir ara vereceği şeklinde yorumlanmaktadır. Tanımadığı bir kimsenin kendisini kucağında taşıdığını gören kimsenin karşısına büyük bir fırsat çıkacağı ve şansının olumlu yönde döneceği, annesinin kendisini kucağında taşıdığını gören kimsenin ise borçlarından ailesinin desteği ile kurtulacağı rivayet olunmaktadır.

Rüyada Bebek Olup Kucakta Taşındığını Görmek

Rüyada bebek olup kucakta taşındığını görmek, rüyayı gören kişi adına pek hayır ile yorumlanmaz. Rüyayı gören kimsenin ciddi bir sağlık problemi yaşayacağına, hatta normal hayatını idame ettirme açısından oldukça zorlanacağına bu sebeple de çalışma hayatında bazı sıkıntılar ile boğuşacağına, geçici bir takım sıkıntılar olsa da bu sürecin rüya sahibini oldukça zorlayacağı ve üzüntülü günler geçireceği manasına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin ailesinin, arkadaşlarının ve sevdiği kimselerin desteği ile bu sıkıntılı günleri geç de olsa geride bırakacağı, bazı sebeplerden dolayı bazı arkadaşlarından borç alacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kucakta Taşınırken Düşmek

Rüyada kucakta taşınırken düşmek, rüyayı gören kişinin çok rahat bir kimse olması sebebiyle bir takım yanlışlar yaptığı ve bu yanlışların ailensin dikkatini çektiği ve bu sebeple de kendisine bir takım uyarılarda bulunacağı rivayet olunur. Bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kimsenin insanların gözündeki değerini yitireceği, uğraştığı bir takım şeylerde başarısız olacağı ve özgüven problemi yaşayacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın