Skip to Content

Rüyada Komando Görmek

Rüyada komando görmek rüyayı gören kişinin hayırlı atılımlar yaparak kalıcı ve yeni olan bazı başlangıçlar yapacağına delalet eder. Rüya sahibinin mevkisinin artmasına, makam sahibi olmasına, sözünün dinlenmesine, iş sahibi olmasına delalet eder. Rüya sahibinin hayatında yaşanacak olan olumlu değişimler sonucunda rahatının yerine geleceğine mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine yorumlanıyor.

Rüyada Komando Olduğunu Görmek

Rüyada komando olduğunu görmek rüyaya sahibinin yaşam şartlarının olumlu yönde değişeceğine ve kazancının artacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin sıkıntılı ve zorlu günleri ardında bırakarak mutlu, huzurlu, başarılı günlere sahip olacağına ve başarısı sayesinde takdir göreceğine delalet eder.

Rüyada Komando Beresi Görmek

Rüyada komando beresi görmek rüyayı gören kişinin hedeflerine ve hayallerine ulaşacağı şeklinde yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda çekmiş olduğu sıkıntı ve zahmetlerinin karşılığını alacağına ve artık yüzünün güleceğine yorumlanıyor.

Rüyada Asker Görmek

Rüyada asker gören kişi emniyetli bir hayata sahip olur. Tehlikelerden uzak bir yaşam olarak da delalet edilir. Bunun yanı sıra rüya da asker gören kişinin saygınlığı da artacak şeklinde de yorumlanıyor. Fakat bazı alimlere göre asker görmek hastalık ile yorumlanıyor.

Rüyada Komutan Görmek

Rüyada komutan görmek oldukça iyidir. Özellikle iş yaşamında yaşanacak olan olumlu gelişmelere işaret eder. Rüyayı gören kişinin ticaret ile ilgili bir işi var ise tüm engellerin ortadan kalkarak güzel kazançlar elde edeceğine delalet eder. Aynı zamanda kazancın yanında saygınlığında kazanılacağına yorumlanıyor.