Rüyada Su Yılanı Görmek

Rüyada su yılanı görmek rüyayı gören kişinin yakın zamanda biri ile tanışarak bu kişiyi işinde ortak olarak seçeceğine delalet eder. Rüyada su yılanı gören kişinin tanışacağı insan kültürlü, makam sahibi, akıllı, bilgili ve birçok işe imzasını atmış olan eğitimli biri olacak. Bu kişi ile kurulacak olan ortaklı sonrasından başarılı olunup, kazançlı işlere başlanacağına ve oldukça iyi gelir elde edileceğine delalet eder. Rüya da su yılanı görmek aynı zamanda rüya sahibinin yaratıcı olan kişiliğini çıkarmak durumunda kalmasına da yorumlanır.

Rüyada Su Yılanı Öldürmek

Rüyada su yılanı öldürmek, rüyayı gören kişinin ortaklık ettiği kişi ile arasına girmek isteyen e bu ortaklığın son bulması için ellerinden gelen kötülüğü yapan kimselere karşı tedbir alınacak olmasına delalet eder. Rüyada su yılanı öldürdüğünü gören kişi düşmanlarına karşı galip gelir, korkularından da emin olur.

Rüyada Su Yılanının Sokması

Rüyada su yılanının soktuğunu görmek ise rüyayı gören kişinin ortaklık etmiş olduğu kişi ile arasının bozulması için çevresindeki kişilerin fenalık yapmaya çalıştığına, dedikoduların kola gezdiğine ve yakın zamanda bunun işitileceğine delalet eder.

Rüyada Su Yılanı Yakaladığını Görmek

Rüyada su yılanını yakaladığını görmek rüyayı gören kişinin ortak olduğu kişiden daha da güç ve makam sahibi olan bir kişi tarafından baskı yaratılacağına ve bu durumda da ortakların zor durumda kalacağına delalet eder.

Rüyada Su Yılanının Vücudundan Çıktığını Görmek

Rüyada su yılanının vücudun her hangi bir yerinden çıktığını görmek rüyayı gören kişinin hanesinden biri tarafından düşmanlık göreceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın