Skip to Content

Rüyada Göze Sürme Çekmek

Rüyada göze sürme çekmek rüyayı gören kişinin berekette, bolluğa, mal ve mülke kavuşacağı anlamına gelir. Rüya sahibi kendi gözüne sürme çekiyor ise iş yaşamında oldukça başarı olacağı ve gelirinin artacağı şeklinde yorumlanır. Bekâr bir kadın sürme çeker ise hayırlı bir kısmeti çıkacak olarak yorumlanırken evli bir kadının sürme çekmesi ise eşinin sevgisine delalet eder. Erkeğin sürme çekmesi ise dini yönden ilerlemeye delalet eder.

Rüyada Sürme Satmak

Rüyada sürme satmak rüyayı gören kişinin yakın zamanda gelirinin artacağına, fakirlikten kurtularak feraha çıkacağına, borçlarını ödeyeceğine ve feraha kavuşacağına delalet eder. Zengin olan kişinin rüyada sürme sattığını görmesi ise tam tersi olarak yorumlanıyor. Zengin olan kişinin rüyada sürme sattığını görmesi işlerinin bozulacağına ve gelirinin azalacağına delalet eder.

Rüyada Sürme Çekilen Gözün Kör Olması

Rüyada sürme çekilen gözün kör olması rüyayı gören kişinin gözünde bir rahatsızlığı var ise tez zamanda şifa bulacağına delalet etmesinin yanı sıra rüya sahibinin dinen inancına daha düşkün bir kişi olacağına da yorumlanır. Gözyaşı gelmesi ise mutlu haber alınması olarak yorumlanıyor.

Rüyada Sürme Hediye Etmek

Rüyada sürme hediye etmek hayır yapmaya delalet eder. Rüyayı gören kişi kazancı ile insanlara yardımcı olur.

Rüyada Sürme Çubuğu Görmek

Rüyada sürme çubuğu görmek rüyayı gören kişi bekâr ise yakında evlenerek hemen çocuk sahibi olacak olarak yorumlanıyor. Evli olanlar için yakında evlat sahibi olmaya delalet ettiği gibi çocuk sahibi olanlar için ise evlatlarının hayırlı olacağına delalet eder.