Rüyada Kol Kırılması

Rüyada kol kırılması görmek, rüyayı gören kişinin çalışma hayatında olumlu gelişmelerin yaşanacağına, yakınının da bulunan kimselerden yardım alacağına, rahat bir hayat süreceğine, ortakları ile güzel işlere adım atacağına delalet eder. Aynı zamanda bazı âlimlere göre ise rüyada kol kırıldığını görmek yakınında olan birinin sağlık sorunu yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Kollarının Olmadığını Görmek

Rüyada kollarının olmadığını görmek, rüyayı gören kişinin birilerinden destek aldığına, birileri tarafından sürekli korunduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi yönden sevdikleri tarafından sürekli destek göreceğine tabir olunur. Rüyada bir başkasın kollarının olmadığını görmek ise bu kişiyi tanıyorsanız onun ile ilgili kötü bir haber alacağınıza delalet eder.

Rüyada Kolunun Çatladığını Görmek

Rüyada kolunun çatladığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatında gelişen bazı olaylar ile ilgili olarak kararlar alması gerekeceğine delalet eder. Rüyada kolun çatladığını görmek rüya sahibi evli ise eşi ile arasında bazı sıkıntılar ortaya çıkacağına ve bu sıkıntıların giderilmesi için araya giren kişilerin iyilik yerine kötülük yapacaklarına delalet eder.

Rüyada Kısa Kol Görmek

Rüyada kısa kol görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında olumsuz bazı durumların yaşanmasına delalet eder. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda başlayacağı işten hayır görmeyeceğine, yakın zamanda başlamış olduğu bir iş var ise de bunun olumlu sonuçlanmayacağına delalet eder. Rüyada kısa kol görmek ticarette kayıp olarak yorumlanıyor.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın