Rüyada Kol Kola Girmek

Rüyada kol kola görmek, rüyayı gören kişinin etrafında bulunan kişiler tarafından sevildiğine delalet eder. Rüya sahibinin iyi arkadaşlara sahip olduğuna ve vefalı dostları sayesinde sırtının yere gelmeyeceğine tabir olunur. Rüyayı gören kişi tanıdığı bir kimse ile kol kola giriş olarak görüyor ise bu kimse ile arasındaki bağın kuvvetleneceğine tabir olunur. Erkek bir bayan ile kol kola girmiş ise gönül macerasına, kadın bir erkek ile kol kola girmiş ise evliliğe yorumlanır.

Rüyada Annesi ile Kol Kola Girdiğini Görmek

Rüyada annesi ile kol kola girdiğini görmek, rüyayı gören kişinin annesi ile olan bağının kuvvetli olduğuna ya da arası bozuk ise yeniden güzel eski günlere dönüleceğine tabir olunur.

Rüyada Eşi ile Kol Kola Dolaştığını Görmek

Rüyada eşi ile kol kola dolaştığını görmek, rüyayı gören kişinin özel hayatında huzurlu olacağına delalet eder.  Rüyayı gören kişi evli ise eşi ile olan huzurunun ve saadetinin daim olacağına delalet eder.

Rüyada Tanımadığı Birisi ile Kol Kola Dolaştığını Görmek

Rüyada tanımadığı birisi ile kol kola dolaştığını görmek, rüyayı gören kişinin tanımladıklarına karşı ola mesafeli duruşunu bozacağına bu sayede de etrafında bulunan kişilerin çoğalacağına ve yeni ortamlara gireceğine delalet eder. Bazı âlimlere göre ise yurt dışı bağlantılı iş yapmak ya da yabancı ortaklı olan bir işe girmek anlamında yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın