Rüyada Kocasının Öldüğünü Görmek

Rüyada kocasının öldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin medeni haline göre farklı şekilde yorumlanıyor. Rüya sahibi bekâr bir kimse ise yakın zamanda biri ile tanışarak, mutlu bir beraberlik yaşayacağına, evlenip huzurlu bir yuva kuracağına delalet eder. Rüya sahibi evli ise iş yaşamı ile ilgili olumlu bir gelişme ya da güzel haberler alacağına ve bu haberler sebebi ile çok mutlu olacağına delalet eder. Rüya da kocasının öldüğünü görmek aynı zamanda evli bayan için uzaktan gelen erkek bir misafire de işaret ettiği rivayet olunur.

Rüyada Kocasının Öldüğünü Duymak

Rüyada kocasının öldüğünü duymak, rüyayı gören kişi evli ise hem kendi hem de eşinin sağlıklı ve huzurlu bir aile hayatlarının ve ömürlerinin olacağına delalet eder. Rüyasında kocasının öldüğünü duymak aynı zamanda müjdeli ve hayırlı olan haberleri almaya, mutluluk verici olayların yaşanacak olmasına da delalet eder.

Rüyada Ölmüş Olan Kocasını Dirilmiş Olarak Görmek

Rüyada ölmüş olan kocasını dirilmiş olarak görmek ise rüyayı gören kişinin güzel haberler alacağına, misafir ağırlayacağına, rüyayı gören kişinin işlerinin yoluna girip kazananında artacağına delalet eder. Rüyada ölmüş olan kocanın dirildiğini görmek görülme durumuna göre de farklı tabir olunur. Güzel ve temiz giyimli görmek ahrette iyi olduğuna delalet edip tersi şekilde görmek ise ölünün dua beklediğine delalet eder.

Rüyada Kocasını Görmek

Rüyada kocasını görmek, rüyayı gören kişinin hayırlı ve güzel olan haber ya da olaylar yaşayacağına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Sevilay taze

Kocamı rüyamda öldüğünü gördüm kefenlendi mezara defnedildi ama yüzü açık eşimin yüzüne bakmak için yaklaştım gözlerini açtı mezardan geri kalktı dolandı ve geri defnettiler eşimi

Fatoş cağ

Rüyamda eşimin ölümüne ağlıyordum kayınvalidemde gerçekte vefat etti ama rüyamda karşşmda oturp beni teselli ediyordu

Mine

Rüyamda ben koşuya gittim. Döndüğümde oğlumun babasını öldürdüğünü gördüm. Çok korktum ve içeri girmeden kapıyı kilitleyerek kaçtım. Bu rüyam ne anlama gelir?