Rüyada Kızının Öldüğünü Görmek

Rüyada kızının öldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamı içinde veya aile hayatı içinde bazı adımlar atacağına fakat attığı bu adımların ters tepmesinin yanı sıra daha kötü olaylar sebebiyet vereceğine delalet eder. Rüya sahibinin oldukça sıkıntılı bir dönem yaşayacağına ve zorlukla ile mücadele etme durumunda kalacağına da tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kötü insanlar ile muhatap olmak durumunda kalmasına da yorumlanıyor.

Rüyada Kızının Öldüğünü Duymak

Rüyada kızının öldüğünü duymak, rüyayı gören kişinin yaşadığı bazı kötü olaylar sebebi ile son derece sıkıntı yaşadığına ve bu sıkıntılar sebebi ile iş ve de aile hayatında ve aynı zamanda sosyal yaşamdan soğuma ve uzaklaşma yaşadığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin yaşadığı ya da yaşayacağı bu olaylar ya da haberler soncunda oldukça ümitsiz bir duruma düşerek, son derece mutsuz bir hayattı seçeceğine ve depresyona gireceğine delalet eder.

Rüyada Kızının Ölüm Haberini Aldığını Görmek

Rüyada kızının ölüm haberini aldığını görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında ya da aile hayatı içinde yaşadığı bazı sorunlar ya da kafasına akılan bazı sıkıntılar için çözümler bulacağına ve bu çözümler sayesinde rahat bir nefes alacağına delalet eder. Rüya sahibinin iş yaşamında büyük kazanç elde edeceği işlere atılım yapacağına ve son derece karlı işlere imza atacağına da yorumlanıyor.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

seda atak

Saçtaki ve vücuttaki sedef için ne kullanmalıyız

Mehmet

Rüyamda bizim bir arabamız varmış ve onunla bir yere gidiyoruz. Gittiğimiz yerde kavga oluyor ve benim elbiselerim kavgaya yakın bir yerde olduğu için onları alamıyorum. Daha sonra jandarma geliyor. Bizde eve geldik Kızım da bir şey yapmış ve bana gösterdi. Ben de biraz bağırarak bu böyle mi olur dedim. Ağlayarak hep böyle yapıyorsun beni sevmiyorsun diyerek oradan ayrılıyor. Ben onu arıyorum. Gide gide kare şeklinde hafif karanlık bir kuyunun yanında durarak sırt üstü kuyuya düşüyor. Ben kızım kuyuya düştü diye avaz avaz bağırıyorum. Saniyeler çok önemli diye bağırıyorum. Yardıma koşuyorlar ve kızımı çıkarıyorlar. Onlara soruyorum kızım yaşıyor mu diyorum. Hayır diyorlar. Ben de kızım öldü diye bağırarak uyanıyorum. Bu rüyamı yorumlar mısınız?

Fatma

Rüyamda kızlarımdan biri ölmüş ağlıyorum