Rüyada Kızını Hamile Görmek

Rüyada kızını hamile görmek, rüyayı gören kişinin kızı evlilik yaşına gelmiş ise yakın zamanda evlilik yaparak çocuk sahibi olacağına delalet eder. Bunun yanı sıra cazı âlimlere göre kızınızın ilerleyen zaman içinde makam ya da kariyer sahibi olacağına ve hedeflerine ulaşarak gurur duyacağınız bir evlat olacağına yorumlanır. Kızının doğurması sıkıntılardan kurtulmak olarak yorumlanıp kız dünyaya getirdiğini görmek sevindirici haber olarak yorumlanırken erkek çocuk dünyaya getirdiğini görmek ise rüyayı gören kişinin ailesindeki sevinç ve mutluluk delalet eder.

Rüyada Bekâr Kızın Hamile Olması

Rüyada bekâr kızın hamile olması, rüyayı gören kişinin aile hayatı içinde bazı hoş olmayan olayların yaşanacağına, aile bireylerinin bazı sıkıtılar yaşayacağına, tatsız bazı haberlerin alınacağına yorumlanıyor. Bazı âlimlere göre ise rüyada hamile olarak görülen kızın zengin ve saygın biri ile evlilik yapacağına ve de çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Hamile Görmek

Rüyada hamile görmek, rüyayı gören kişi kadın ise zenginliğe, malla, mülke ve rahatta ermeye delalet edip bir erkeğin kendini hamile görmesi ise sıkıntıya delalet eder. Karnı ne kadar büyük ise o kadar mal sahibi olamaya ya da kazanç elde etmeye delalet eden rüyada bekâr bir kadının kendini hamile olarak görmesi ise aile içinde bazı sıkıntıların yaşanabileceğine, tatsız bazı haber ya da olaylarında yaşanabileceğine delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Saliye genç

Kizim evli bende dulum kizimin cocugu yok ben onun hamile oldugunu duyuyorum sinra diyorum ki bende hamileyim ayni ayda doguracakmisiz ben diyorumki a ben onun yaninda olamicam ona yardimci olamicami soyluyorum bana haber veren kisiye bunlari ruyamda goruyorum tesekurler cevaplarsaniz sevinirim