Skip to Content

Rüyada Kokarca Görmek

Rüyada kokarca görmek, rüyayı gören kişinin iyi niyetli bir kimse olduğuna ve iş hayatında da daima insanları kendi gibi gördüğüne delalet eder. iş yaşamında her ne kadar kendisini mutlu hissetse ve sevildiğini düşünse de bazı kimselerin onun bu hallerinin numara olduğunu düşünmesi ve gerçek olmadığını düşünmeleri sebebi ile sevmediklerine delalet eder.

Rüyada Rakun Görmek

Rüyada rakun görmek, rüyayı gören kişinin hiç istemediği ve arzulamadığı bazı olayların içinde kalacağına bu durum sebebi ile sıkıntı yaşayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin bazı olayların tam ortasında kalacağına da yorumlanıyor. Rüyada rakun görmek aynı zamanda rüya sahibinin etrafında bulunan insanlar tarafından aldatıldığına da yorumlanıyor.

Rüyada Kunduz Görmek

Rüyada kunduz görmek, rüyayı gören kişinin aile hayatının, iş hayatının, sosyal yaşantısının her daim oldukça güzeli huzuru ve sağlıklı gideceğine her daim rahat ve mutlu olacağına delalet eder.  Aynı zamanda rüyayı gören kişinin sosyal hayatında yeni tanışacağı ya da tanıştığı bir kimse ile oldukça mutlu bir ilişkiye başlayacağına delalet edip dillere destan olacak olan bir aşka yelken açmaya da tabir olunur.

Rüyada Kirpi Görmek

Rüyada kirpi görmek, rüyayı gören kişinin hilekârlık ve üçkâğıtçılık ile kazanç elde etmeye çalıştığına delalet edip uyarıcı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin tövbe etmesi için ikaz niteli taşıdığına delalet eder.