Rüyada Kız Dövmek

Rüyada kız dövmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda büyük bir hayır işleyeceğine, rüyada dövdüğü kıza yapılacak olan iyiliğe delalet eder. Rüyayı gören kişinin oldukça olgun davranışlı bir olduğuna, yıkılma durumunda gelen bir yuvayı kurtaracak olmaya, birisine maddi ya da manevi anlamda yardımcı olmaya veya birinin sıkıntısını hafifletmek olarak da yorumlanıyor. Rüyada kız dövmek aynı zamanda rüya sahibinin çok merhametli, insanlara karşı oldukça şefkatli biri olduğuna da tabir olunur.

Rüyada Kendi Kızını Dövdüğünü Görmek

Rüyada kendi kızını dövdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin ailesinde yaşanacak olan tatsız bir olayı ya da tartışmayı rüya sahibinin el koyarak çözüm bulacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin ailesine çok değer verdiğine ve çocuklarının gelişimine ve eğitimine önem vermesinin yanı sıra onarlı psikolojik olarak da sağlıklı bir insan olarak yetiştirmeye özen gösterdiğine yorumlanıyor. Rüya sahibinin iyi anne ya da iyi bir baba olduğuna yorumlanan bu rüya ayrıca evlat sahibi olarak bu güzelliği ve mutluluğu yaşamaya da delalet eder.

Rüyada Başkasının Kızını Dövdüğünü Görmek

Rüyada başkasının kızını dövdüğünü görmek, rüyayı gören kişiden birisinin yardım talebinde bulunacağına ve rüya sahibinin bu kişinin isteğine olumlu yanıt vereceğine delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin sosyal yardım kuruluşlarına üye olarak tanıdığı ya da tanımadığı birçok kişiye yardımda bulunmak için çaba harcadığına da delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın