Rüyada Kız Kaçırmak

Rüyada kız kaçırmak, rüyayı gören kişinin çok fazla istediği ve uzun zamandır üstünde çalıştığı bir olaya ya da işe delalet eder. Bu işte başarıya da delalet ettiği gibi tartışma yaşamaya da yorumlanabiliyor. Rüya sahibinin bir olay ya da her hangi bir iş ile ilgili olarak sağlayacağı başarı ya da zafer sonucunda birçok tartışmayı ve anlaşmazlığı da beraberinde yaşayacağına delalet eder. Rüya da kız kaçırmak emek vererek yapılan işte fazlaca hırslı olmanın sonucunda zararlı bazı olaylar ile karşılaşılabileceğine de yorumlanır.

Rüyada Sevdiği Kızı Kaçırdığını Görmek

Rüyada sevdiği kızı kaçırdığını görmek, rüyayı gören kişinin sevineceği ve oldukça mutlu olacağı güzel haberler alacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin sağlık sorunu var ise bunun geçeceğine ya da hafifleyeceğine delalet edip aynı zamanda huzur ve mutluluğu bulmaya ve sorunların kısa süre içinde hallolacağına da yorumlanıyor.

Rüyada Tanımadığı Kızı Kaçırdığını Görmek

Rüyada tanımadığı kızı kaçırdığını görmek, rüyayı gören kişinin kendi hakkında arkasında konuşan kişiler ile yüz yüze gelerek tartışma yaşayacağına yorumlanıyor. Rüya sahibinin oku arkadaşı, komşusu ya da iş arkadaşı gibi yakınında bulunan kişiler ile yüzleşecek olduğuna delalet eden rüya, rüya sahibinin arkasından yapılan konuşmalara sinirlenip bunun hesabını sormak ve yüzleşmek için çaba harcaması sonucunda yaşanacak olan tartışmalar ve şiddetli olaylar olarak âlimler tarafından yorumlanıyor.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Sefa

Bir arkadaşım beni kendi köyünde kız kaçırırken görmüş ve yüzüm perişan bir haldeymiş. Morarmış bir şekildeymiş. Daha sonra kaçtığım kişi beni yakalamış tam bıçaklayacakken o arkadaşım engel olmuş. Daha sonra yanımda kızla kaçmışım. Arkadaşım o kızı tanımadığını söyledi. Rüyamı yorumlar mısınız?