Rüyada Kız Çocuğu Sevmek

Rüyada kız çocuğu sevmek, rüyayı gören kişinin sorunlarının ortadan kalkacağına, maddi olarak rahatlayacağına ve huzurlu olacağına delalet eder.  Refaha ereceği ve rahatlayacağı günlerin oldukça yaklaştığına delalet olan rüya başarılı olmak ile de yorumlanabiliyor. Maddi anlamda ferahlamanın yanı sıra başarılar elde edecek olmaya da delalet eden rüya işlerin yoluna girecek olması, bereketli kazanç, hayırlı işler ve haberler ile karşılaşmak olarak da yorumlanıyor.

Rüyada Kucakta Kız Çocuğu Olduğunu Görmek

Rüyada kucakta kız çocuğu olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin makam sahibi olacağına delalet eder.  Oldukça önemli bir görev ile ilgili olarak makama ulaşılması anlamında olan rüya, kısa zamanda gerçekleşeceğine de delalet eder.

Rüyada Kız Çocuğuna Sarıldığını Görmek

Rüyada kız çocuğuna sarıldığını görmek, rüyayı gören kişinin yardıma muhtaç olan birine maddi ya da manevi açıdan destek olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin oldukça merhametli ve şefkatli bir insan olduğuna yorumlanıp aynı zamanda çevresi tarafından da sevilen biri olduğuna delalet eder.

Rüyada Kız Çocuğu ile Konuştuğunu Görmek

Rüyada kız çocuğu ile konuştuğunu görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde çevresinde bulunan bir genç ile ilgili olarak haber alacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin her hangi bir sıkıntısı var ise yakın zamanda giderileceğine, ferahlamaya, borcunu kısa süre içinde ödeyecek paraya kavuşmaya, özel yaşamında da zorlukları aşacak olmaya delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Nihat deli

Rüyamda tanımadığım bir evde eşimle birlikte oturuyorum. Ev sahibi bayan elinde süpürge odayı supuruyor. 2 – 3 yaşlarında sarı saçlı mavi gözlü çok güzel bir kız çocuğu var. Kızı görünce elini tutup yanıma çektim ve öptüm. Ardından MAŞALLAH dedim.Bu rüyamın tabirini çok merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.