Rüyada Kağıt Para Aldığını Görmek

Rüyada kağıt para aldığını görmek, maddi bir zarara işaret eder. Bu rüyayı gören kişi, iş hayatındaki girişimlerinde başarılı olamayacak ya da yaşayacağı zorluklardan sonra zarar edecektir. Rüyada kağıt para alıp sayan kişi, borca girecek ya da eğer zaten borçluysa borcunu zamanında ödeyecektir. Rüyada kağıt para görmek bazen de sevince, maddi sorunlardan kurtulmaya, gönül ferahlığına ve mutluluğa delalet eder.

Rüyada Para Bastırdığını Görmek

Bu rüya, rüya sahibinin iyi anılmadığına delalet eder. Eğer söz konusu rüyada bastırdığı para kendisi adınaysa bu, her manada yükselmeye, bir topluluğun başına geçmeye, insanların rüya sahibine itaat etmesine, büyük kitleleri yönetmeye, saygın bir isim elde etmeye ve makam sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Çok Sayıda Bozuk Para Görmek

Rüyasında çok sayıda bozuk para gören bir kişi, çevresinde sorun yaşayacak ve toplumda huzursuzluk çıkaracak birisi olacaktır. Bu rüya, çekişmeye, kavgaya, dostlarla ilişkilerin bozulmasına ve kavgaya da alamettir. Bu rüyayı gören kişi, kendisi hakkında konuşulacak hareketlerde bulunacak demektir. Ayrıca çok konuşmaya, yararsız laflar etmeye, insanlar arasında rezil olmaya, yerli yersiz herkesle arkadaşlık etmeye de delalet eder.

Rüyada Para Kesesi Görmek

Rüyada görülen para kesesi, rüya sahibinin zengin olmasına, çocuklarına miras bırakmasına, çalışıp çabalayıp para kazanmaya işaret eder. Eğer bu rüyada görülen para kesesi yırtıksa, kişi sahip olduğu malları kaybeder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın