Rüyada Kız Bebek Doğurmak

Rüyada kız bebek doğurmak, rüyayı gören kişinin telaşlanmasının ve heyecanlanmasına sebep olacak olan ani bir haberin alınacak olmasına delalet edip kızgınlık uyandıracak bir haberin alınacak olmasına yorumlanır. Rüya sahibi bekâr bir bayan ise kısmetinin artacağına ya da erken yaşta evlilik yapmaya delalet eder. Rüyada kız bebek doğurma ile ilgili olarak farklı birçok yorum bulunuyor. Kötü bir olayın olması sonucunda birçok kaza ve dertten kurtulmaya delalet ederken bazı sıkıntıların bertaraf edileceğine ve huzura kavuşmaya da delalet eder. Evli bir bayanın kız çocuğu dünyaya getirdiğini görmesi ise iş yaşamına atılmaya, maddi olarak güze ulaşacak olmasının eşlerinin pek hoşuna gitmeyeceğine de yorumlanıyor.

Rüyada İkiz Kız Bebek Doğurduğunu Görmek

Rüyada ikiz kız bebek doğurduğunu görmek, rüyayı gören kişiye gelecek olan kısmettin çifter çifter geleceğine, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, aile il birlikte yapılacak olan kutlamaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin coşkulu ve bir o kadar samimi bir ortama gireceğine de tabir olunur.

Rüyada Kız Bebek Doğurup Emzirdiğini Görmek

Rüyada kız bebek doğurup emzirdiği görmek, rüyayı gören kişinin arzularının tam da istediği gibi gerekleşeceğine ve bu mutluluğunu tüm sevdikler ile paylaşarak kutlama yapacağına delalet eder. Kendi işini yapmaya ve başarılı olmaya yorumlanıp ayrıca ailenin de desteğini arkasına alacak olmaya da delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (4)

firat ergen

benim esim ruyasinda guzell bi kiz bebek dogurmus suan hamile kendisi bide erkek bebek emzirirken gormus kendisini bu neye isarettir

yelis durmaz

Bu sabah korkunç bir acıyla uyandım ve ağlamaya başladım. Rüyamda normalinden daha küçük bir bebek doğuruyorum hatta bunu kendi ellerimle yapıyorum. o kadar küçük bir bebek ki hemen ayaklanıp sevdiklerime haber vermek için dışarıya çıkıyorum yolda yürürken çocuğun ne kadar küçük olduğunu henüz 6 ayını doldurmadığını düşünürken biranda ani bir şekilde öldüğünü öğreniyorum. ve bu durumu 2. kez yaşıyormuşum. o kadar gerçekti ki bebeğin tüm suratı sıcaklığı bakışları hala gözümün önünden gitmiyor. Bu rüyamın başka bir anlamı olmalı lütfen bana daha detaylı bir tabir yapabilir misiniz ?

Mehmet

Rüyamda ölen hanımım denizde kız çocuğu doğurdu

Nihal

Rüyamda sezaryen doğum yapıyorum. Sonra bebeğimi soruyorum. Doktor da kızım olduğunu söylüyor.