Skip to Content

Rüyada Kız Bebek Doğurmak

Rüyada kız bebek doğurmak, rüyayı gören kişinin telaşlanmasının ve heyecanlanmasına sebep olacak olan ani bir haberin alınacak olmasına delalet edip kızgınlık uyandıracak bir haberin alınacak olmasına yorumlanır. Rüya sahibi bekâr bir bayan ise kısmetinin artacağına ya da erken yaşta evlilik yapmaya delalet eder. Rüyada kız bebek doğurma ile ilgili olarak farklı birçok yorum bulunuyor. Kötü bir olayın olması sonucunda birçok kaza ve dertten kurtulmaya delalet ederken bazı sıkıntıların bertaraf edileceğine ve huzura kavuşmaya da delalet eder. Evli bir bayanın kız çocuğu dünyaya getirdiğini görmesi ise iş yaşamına atılmaya, maddi olarak güze ulaşacak olmasının eşlerinin pek hoşuna gitmeyeceğine de yorumlanıyor.

Rüyada İkiz Kız Bebek Doğurduğunu Görmek

Rüyada ikiz kız bebek doğurduğunu görmek, rüyayı gören kişiye gelecek olan kısmettin çifter çifter geleceğine, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, aile il birlikte yapılacak olan kutlamaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin coşkulu ve bir o kadar samimi bir ortama gireceğine de tabir olunur.

Rüyada Kız Bebek Doğurup Emzirdiğini Görmek

Rüyada kız bebek doğurup emzirdiği görmek, rüyayı gören kişinin arzularının tam da istediği gibi gerekleşeceğine ve bu mutluluğunu tüm sevdikler ile paylaşarak kutlama yapacağına delalet eder. Kendi işini yapmaya ve başarılı olmaya yorumlanıp ayrıca ailenin de desteğini arkasına alacak olmaya da delalet eder.

Ayşe

Tuesday 30th of March 2021

Rüyamda, tanımadığım bir adamla 2.evliliğimi gerçekleştirmiştim köy gibi bir yerde yaşıyorduk.Bu adamdan bir kız bebeğim oldu gerçek hayatta şuan 8 yaşında kızım Var.Rüyamda kız bebeğimi emziriyordum büyük kızımda beni izliyordu önce sağ göğsümden sonra sol göğsümden emzirdim

Sevda gedik

Saturday 11th of April 2020

Ruyamda vocugumla birlikte evdeyken ev birden alev aliyor her yeri alevler sariyor ama bize birsey olmuyor bi sekilde disari cikiyoruz disardan gordugumde ev hala yaniyordu cok korkmusmustum uyandigimda hala etkisindeydim gercek gibiydi anlamini merak ediyorum

Nihal

Monday 18th of March 2019

Rüyamda sezaryen doğum yapıyorum. Sonra bebeğimi soruyorum. Doktor da kızım olduğunu söylüyor.

Mehmet

Wednesday 20th of December 2017

Rüyamda ölen hanımım denizde kız çocuğu doğurdu

yelis durmaz

Tuesday 17th of October 2017

Bu sabah korkunç bir acıyla uyandım ve ağlamaya başladım. Rüyamda normalinden daha küçük bir bebek doğuruyorum hatta bunu kendi ellerimle yapıyorum. o kadar küçük bir bebek ki hemen ayaklanıp sevdiklerime haber vermek için dışarıya çıkıyorum yolda yürürken çocuğun ne kadar küçük olduğunu henüz 6 ayını doldurmadığını düşünürken biranda ani bir şekilde öldüğünü öğreniyorum. ve bu durumu 2. kez yaşıyormuşum. o kadar gerçekti ki bebeğin tüm suratı sıcaklığı bakışları hala gözümün önünden gitmiyor. Bu rüyamın başka bir anlamı olmalı lütfen bana daha detaylı bir tabir yapabilir misiniz ?