Rüyada Kıyafet Almak

Özellikle meslek hayatı üzerinden tabir edilen rüyalardandır. Rüyada kıyafet almak gelişimi işaret eder. Aynı zamanda mantıklı adımlar atıldığı müddetçe yapılacak birçok yatırımdan sağlıklı kazançlar elde edileceği rivayet edilir. Rüya sahibinin hatalarından ders almasının, bu kazanç dengesinin korunması adına çok önemli olduğu ifade edilir.

Rüyada Kıyafet Satın Almak

Rivayete göre süregelen problemli zamanlar, rüya sahibinin azmi sayesinde çok bir gelişimle beraber son bulacağı işaret edilir. Parasal anlamda yaşanan sorunların da bu gelişim vesilesiyle çözülüyor gibi olmasına rağmen bir süre sonra tekrar baş göstereceği tabir edilir.

Rüyada Manto Giymek

Beklemekten sıkılan rüya sahibinin, umutsuzluğa düştüğünden unuttuğu kapıların tekrar açılacağı tabir edilir. Sıklıkla iş hayatı üzerinden tabir edilen bu rüya hayallerin kabul olacağına delalettir

Rüyada Pantolon Giymek

Açık tonlara sahip bir pantolon rüyada dertten tasadan uzak kalmayı simgeler. Koyu renk pantolonlar ise çok ihtiyaç duyulan bir anda güçlü birinin yardımıyla sorunların son bulacağını işaret eder. Rüyada giyilen pantolon güzel ise hayırlı haberlere delalettir.

Rüyada Takım Elbise Giyinmek

Kısmetin açılacağına delalettir. Bekarlar için bu rüya bir yandan hayırlı ve keyifli bir evliliği işaret ederken, diğer yandan da erkekler için meslek hayatındaki büyük bir yükselişe delalettir.

Rüyada Siyah Giyinmek

Problemli bir dönemin habercisi olduğu tabir edilir. Rüya sahibinin tesadüfen ya da kötü duyguların kontrolü altında yapacağı yanlışların, çevresindeki insanları bir süreliğine uzaklaştıracağı rivayet edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın