Rüyada Kıyamet Gününü Görmek

Harama meyletmeyi temsil eder. Rüyada kıyamet gününü görmek rüya sahibinin hayatındaki zorluklardan ötürü harama yönelebileceğine işaret eder. Rüyasında kıyamet gününü gören kişinin Allah’ın buyruklarına uyarak, O’nun yardımını isteyip, O’na sığınarak sorunlarının üstesinden gelebileceği tabir edilir. Hak yoluna baş koyarak yaşamaya devam eden rüya sahibinin Allah’ın da yardımıyla tüm dertleri başından savarak huzura ereceği rivayet edilir.

Rüyada Kıyameti Beklemek

Rüya sahibinin hayatında ihtiyaç sahibi olan gönlü temiz kimseleri geri çevirmeyeceği, sıkıntıları olduğunda hayrın da şerrin de Allah’tan olduğunu hatırlayarak kabulleneceği tabir edilir.

Rüyada Kıyamet Kopması

Olumlu bir tabire sahip değildir. Rüyasında kıyametin koptuğunu gören kişinin süregelen sıkıntılarında çıkışı yani çözümü bulamayacağı rivayet edilir. Eğer rüyanızda kıyametin koptuğunu gördüyseniz ve hayatınızda ciddi problemler varsa, Allah’ın yardımını dileyerek, dua ederek hem bir çıkışı yolu bulmaya çalışabilir hem de en kötü ihtimalle psikolojik olarak çökmek ve toparlanması zor durumlar yaşamaktansa biraz daha kolay atlatabileceğiniz bir hale gelebilirsiniz.

Rüyada Mahşer Görmek

Hayırla tabir edilemeyen rüyada mahşer görmek, rüya sahibinin hem maddi hem de manevi sorunlarla uğraşmak zorunda kalacağının habercisidir. Hak yolundan ayrılmayıp, ibadetlerine yerine getirmeye devam ederse ve samimi bir şekilde dua ederse Allah’ın yardımıyla bu sorunlardan kurtulacağı rivayet edilir.

Rüyada Kandil Görmek

Hayırlı bir rüyadır ve rüya sahibinin hayatında her sıkıntının sabrıyla ve şansıyla çözüleceğine, huzura ereceğine delalet eder. Güzel gelişmelerin yaşanacağı ve maddi anlamda refaha erileceği tabir edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!