Rüyada Kıskandırmak

Zaman her şeyin ilacıdır sözünü doğrulayan rivayetlere sahip olan rüyalardandır. Rüyada kıskandırmak rüya sahibinin güncel sorunlarının zaman içerisinde biteceği ve hayırlı gelişmelerin haberleri ile hem ruhsal hem de maddi anlamda daha iyi bir noktaya geleceği tabir edilir.

Rüyada Kıskanmak

Bu tabirde kıskanmak ve imrenmek arasındaki farkına dikkat edilmesi gerekir. İmrenmek, kişinin bir başkası adına sevinmesi ve kendisi içinde benzeri bir durumu istemesi anlamına gelirken, kıskançlık, kötü niyetler ve duyguların bir yansıması gibidir. Bu yüzden de rüyada kıskanmak kişinin geleceğine dair hayırlı rivayetlerde bulunmaz. Tabircilere göre kişiyi, kederlendirecek gelişmelerin habercisidir.

Rüyada Kıskanılmak

Rüyada kıskanılmak neredeyse gerçek anlamıyla aynı şekilde yorumlanır. Kişinin hayatındaki güzel gelişmelerin, eşrafındaki kimseler tarafından takdir toplayacağı işaret edilir. Gönül ilişkilerinde, mesleğinde ve üstlendiği her türlü sorumlulukta hakkını vererek yaşamaya alamettir.

Rüyada Kıskançlık Görmek

Kıskançlığın güzel bir duygu olmamasıyla beraber rüyada kıskançlık görmek de olumsuz tabirler içerir. Rüya sahibinin çevresindekilerle bazı önemli fikirler konusunda çatışma yaşayacağı, tatsızlık çıkacağı ve kendisine yakın hissettiği kimseler ile uzaklaşacağı rivayet edilir.

Rüyada Kocayı Kıskanmak

Hane içerisinde yaşanan bazı problemlerin, rüya sahibini çok etkilediği ve kendisini çaresiz hissettiğine işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Nispet Yapmak

Genel olarak hayra yorulan bu rüya, kişinin mevcut sıkıntılarının son bulacağının habercisidir. Sorunlar bittiğinde, psikolojisini toparlamaya başlamış olan rüya sahibinin sağlık sorunlarının da biteceği rivayet edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!