Rüyada Kısır Yemek

Rüyada kısır yemek rüya sahibi için kötü günlerin son bulacağının müjdesi olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin ne zamandır yaşadığı hüzünler ve üzüntüler artık bitecek ve beklediği güzel günler gelecektir. Bu rüyayı gören kimsenin hanesine bereket dolar. Kişi bu kısırı arkadaşlarıyla birlikte yiyorsa, dostları arasında sevilen biridir ve hayatındaki güzel gelişmelerden dostlarını da nasiplendirecektir. Rüya sahibi ailesiyle birlikte kısır yiyorsa, hane halkını da çok mutlu edecek bir gelişme olacak ve hanenin bereketi artacaktır. Ağız tatları bozulmadan geçirecek güzel günleri olacaktır. Rüyasında tanımadığı insanlarla kısır yiyorsa, bu onun yardımsever biri olduğuna ve insanlara daha çok yardım edecek imkânlara sahip olacağına işarettir.

Rüyada Kısır Yapmak

Rüyada kısır yapmak kişinin sosyal çevresindeki konumuna işarettir. Rüyasında ailesine ya da çevresine kısır yapan kişinin her zaman saygınlığı olacak ve onun sözleri dikkatle dinlenecektir. İkazları ciddiye alınacak, sohbetine keyifle ortak olunacak, düşünceleri kıymetle karşılanacaktır. Bir başka rivayete göre ise rüyada kısır yapmak, kişinin zihnini hafifletmek için kendine meşgale aradığına ve bu meşgalelere zaman ayıracağına delalettir. Bu şekilde streslerden ve üzüntülerden biraz uzaklaşacaktır.

Rüyada Kısır Yoğurmak

Rüyada kısır yoğurmak kişinin para kazanırken yıpranmadan kazandığının işaretidir. Rüyasında kısır yoğuran kişi elleri nasırlanmadan, vücudunu hırpalamadan, zihnini çok yormadan, ağır yükleri taşımadan, çok fazla mesai yapmadan para kazanacaktır. Fakat bu paranın hayırlı mı hayırsız mı olacağı belli değildir.

Rüyada Kısır Malzemeleri Görmek

Rüyada kısır malzemeleri görmek, görülen malzemenin türüne göre farklı şekillerde yorumlanır. Mesela maydanoz görmek gıybete delalettir. Kişinin dedikodusunu yapan insanlar vardır. Fakat bulgur gibi bir malzeme görmek bereket alametidir. Kısır yapmak için bu bulguru kaynattığını görmek ise daha hayırlıdır ve kişiyi havalara uçuracak bir müjdenin yakın zamanda geleceğini gösterir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın