Rüyada Kırmızı Ruj Görmek

Rüyada kırmızı ruj görmek hayırlı rüyalar arasında sayılır. Rüyasında kırmızı ruj sürdüğünü gören bir kadının evleneceği insan kendisi için çok hayırlı bir eş olur. Eşi tarafından sadakat ile sevilecek ve mutlu olması için çaba harcanacaktır. Rüyasında kırmızı ruj sürdüğünü gören kadın evlilik ile ilgili bir düşünce taşımıyorsa, bu rüya onun yeni bir ilişkiye başlayacağı manasına gelir. Bu rüyayı gören kadın evliyse, yuvasındaki saadet devam edecek ve eşler arasındaki muhabbet saygı ve sevgi ile ilerleyecektir. Bir başka rivayete göre ise kırmızı ruj sürmek, gerçek hayatta da süslü bir kadına işarettir. Bu kadın giyimine kuşamına özen gösteren, eğlenceyi seven, etrafında kahkahalarıyla bilinen ve sohbet edilmesi keyifli olan bir kişidir.

Rüyada Bir Erkeğin Kırmızı Ruj Sürmesi

Rüyada bir erkeğin kırmızı ruj sürmesi rüyayı gören kişi için hayırla yorumlanmaz. Bu rüya onun itibarının zedeleneceğine, saygınlığının azalacağına işarettir. Rüya sahibinin ahlakı bozuk bir kadın ile birlikte olarak hem günaha gireceğine hem de insanlar tarafında ayıplanacak işlerin içinde olacağına da yorulur. Yani bu rüyayı gören erkek için kınanacak işlere meyletme, günaha batma söz konusudur.

Rüyada Kırmızı Ruj Almak

Rüyasında kırmızı bir ruj satın aldığını gören kişi için bu rüya mal, mülk satın almak şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi uzun zamandır istediği evi ya da arabayı alacak, dileği gerçekleşecek ve aldığı malı hayırla kullanmak nasip olacaktır. Ev aldıysa o evde huzurla günler geçirecek, araba aldıysa kazasız belasız sürecektir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!