Rüyada Kızı Olduğunu Görmek: Halis Kalpli İnsanlar Kapıda!

Rüyada kızı olduğunu görmek rüyalar arasında en hayırlı sayılanlardandır. Rüya sahibinin hayırlarla, bereketle, güzellikle donatılacağının işaretidir. Bu rüya şerden, hasetten, kibirden ve böyle insanlardan uzak bir ömre delalettir ve halis kalpli insanlarla, haramsız malla, yalansız sözle, sıkıntısız bir hayat ile tabir edilir. Bu rüyayı gören kişinin ömrü huzurla, tebessümle, gönül ferahlığıyla geçer. Hayatta en çok arzu ettiği şeye kavuşur. Rüyada kızı olduğunu gören kişi bebek bekleyen bir anne adayıysa ve bebeğinin cinsiyeti belli değilse, bu onun kız çocuğunun olacağının habercisi olabilir. Fakat bu rüyayı yorumlarken kişinin psikolojisi de mühimdir. Çocuğu olmayan ya da çocuk özlemi içinde olan birisi için bu rüya bazen yanıltıcı olabilir ve bilinçaltının yansımasından ibaret kalabilir.

Rüyada İki Kız Çocuğu Görmek

Rüyasında iki kız çocuğu gören kişi için bu rüya çifte müjde demektir. İki yerden ya da iki farklı konudan dolayı çok sevinecek ve rahata erecektir. Bu rüya hem maddi hem manevi anlamda kazanmaya işaret olduğu için kişi adına hayırlıdır.

Rüyada Kız Doğurmak

Rüyada kız çocuğu doğurmak gerçek hayatta tam tersi olarak erkek çocuk doğuracağının habercisidir. Rüyasında bir erkek çocuk doğurduğunu gören kişi için de gerçek hayatta dünyaya gelecek bir kız çocuğu vardır. Fakat bu rüyayı gören anne adayı olma ihtimali olmayan ya da bunu kati suretle düşünmeyen biriyse rüyanın yorumu değişir. O durumda bu rüya sıkıntılardan kurtulup, feraha çıkmanın alameti olarak kabul edilir.

Rüyada Kız Çocuğu İle Konuşmak

Rüya kız çocuğu ile konuşmak birisinin getireceği müjdeye işarettir. Rüyayı gören kişinin hayatındaki esas sıkıntı ne ise veya hangi meseleyi kafasına daha çok takıyorsa, o konuyla alakalı bir müjde söz konusudur.

Rüyada Kız Bebeğinin Ağlaması

Rüyada kız bebeğin ağladığını görmek rüya sahibinin çok zorlu yollardan geçtiğini, çok çileler çektiğini ama her çilenin kendisine bir mükâfat olarak geleceğini haber verir. Bu kişi verdiği emeklerin karşılığını alacaktır. İç huzuruna kavuşacaktır. Darlıktan çıkıp, mutlu günleri yaşamaya başlayacaktır. Bu rüya, rüya sahibi için sabrın sonundaki selamete delalettir.

Rüyada Kız Çocuğu Emzirmek

Rüyada kız çocuğunu emzirdiğini görmek rüya sahibinin erkek ya da kadın oluşuna göre farklı manalar içerir. Rüyasında bir kız çocuğunu emzirdiğini gören kişi eğer erkekse, bu onun sıkıntıların içine girip bunalacağına işarettir. Hatta başa gelecek bir bela da olabilir. Eğer bu rüyayı bir kadın gördüyse onun için güzellikler vardır. Kadın için bu rüya bereket ve nasip bolluğudur. Hem hanesinde hem özel hayatında hem de sosyal çevresinde hissedeceği bir nasip bolluğundan bahsedilir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (22)

BK

Rüyada kız bebek olduğunu gördüm. Ama o kadar güzel bir kız ki inanamıyoruz bu bizim mi şimdi diyoruz eşimle. Hem ağlıyoruz hem gülüyoruz. Çok mutlu olduk. Emriyorum ama süt yerine sarı sarı geliyor ama çocuk emiyor ama doymuyordu hiç. Hayırlara vesile olsun inşallah

Yaren Uçar

Rüyada sevdigin kişiden kız çocugunun olduğunu görmek

nurcan

ben şu an evliyim iki kızım rüyamda sarı saçlı küçük küçük saçları baglanmış bir kız çocugu görüyorum annem babam var ama onlar görmüyor bak sen görüyorsun biz görmüyoruz çok iyi birşey diyo kucagıma alıyorum yatıyorum benimde kızlarım var sanada bakarım diyorum eliyle boynuma degiyor uyaniyorum yorumlarsanız sevinirim

Anonim

Ruyamda bir bebek sesi geldi sese gittim ve bir bebek gordum onu kucağıma aldim ve cok sevdim onu öpüyor dum sanki bnm kizimmis gibi sonra ailesi bulundu ama bebek gitmek istemiyor du agliyordu bnmle konuşuyor du ben seni cok seviyorum beni birakma dedi bnde agladim onu ailesine vermedim ve bn bekarim sizce ne olanilir bu rüya yorumu

Anonim

Ruyamda yeni doğmuş bir kiz bebeğim oldugunu gördüm ve ben bakarım

Merve gündüz

Rüyada kız çocuğumun kucağımda onu ben ve eşim seviyorduk anlamı nedir aca

Muhabbet duran

Ruyamda eltimi benim kizim zannediyolardi bende ona sarilip bizi anne kız zannnettiler diyip guluyordum anlami nedir ?

hasret ozel

Erkek arkasim ruyasinda evlenmis olup kizimiz oldugunu gordu ve ruyada mutluluktan agliyordu uyandigindada agliyodu anlami ne soylermsnz

Anonim

Ruyamda bir ağacın dalında cansız kız bebek var.Agacin meyvesi gibi sallanıyor. Bende onu kopariyorum. Sonradan kız bebeğin ilk önce goz kapakları kapalıyken açılıyor ve etrafa bakmaya başlıyor. Daha sonra ben elimde tutmaya basliyorum altını kirletiyor.Altıda bezli. Sonradan ben kendi kendime diyorum ki bu bebek benim diye seviniyorum. Agacda birde meyve olarak at da var.hayırlara vesile olsun.

Deniz ali

Rüyamda kendimi kız olarak gördüm ve oda arkadaşım bana sahip oluyordu.Bu rüyanın yorumu nedir acaba ?

Hatice

Rüyamda bir kiz cocuk doguruyorum hic sancısız ama kizin bi kolu yok ve beni annesi olarak görmuyo bi anda büyüyor sen benim annem degilsin hiç benzemiyoruz ve cok zayifsin nasil dogum yaptin diyip elimden kaçiyor onu her yerde ariyorum oda beni görmek istemiyor hep kaciyor

Gulsen

Merhaba ben rüyamda kızım olduğunu gördüm onu kocağima aldım gözlerim duluyordu allahım bu rüya olmasın diyordum bu ne anlama geliyor

Hülya

Rüyamda kendimi suyun altında buldum ama suyun altında yürüyor konuşabiliyor nefes alabiliyordum ondan sonra merdivenlerden yukarı doğru çıkarken bı yaşlı kadın sen müslüman mısın diye soruyordu bende elhamdülillah Müslümanım dedim sonra onun koluna girip yurumesine yardım ettim sonra düğün gibi birşey vardı ama ben cami gibi bir yerde abdest aldim. Sonra görümcem gidiyoruz bı kızı olduğunu görüyorum görümcem gerçek hayatta boşanmış iki tane oğlu var ama rüyamda kocaman kızı vardı

Fatma

Rüyada 1 yaşında iki tane kızım oldu. Çok dua okudum ve sahte kızım bir türlü gitmedi. Komşum, sahte kızımı parçaladı. Gerçek kızımı alıp hastaneye gittiler. Çok ağladım. Akşam oldu ve kızımı getirdiler. Sabah ben bir yere gittim ve uzak yoldan akrabalarım gelmişti.

Fazlı

Rüyamda bir kızım olmuş. Böyle 6-7 aylık yürümeye başlamış çat pat. Yerde oturuyorum yanıma geliyor ve kulağıma yaklaşıp baba seni seviyorum diyor kısık bir sesle. Bu ne anlama geliyor? Yorumlar mısınız?

Fatih

Rüyamda bana haber geliyor çocuğun doğdu diye. Görmeye gidiyorum erkek mi kız mı diye. Sorduğumda kız dediklerinde biraz hayal kırıklığına uğruyorum. Sonra kundaktaki bebeği hanımmış benim kızım diye seviyorum. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Sevda

Rüyamda görümcem hamileydi ve bebeğini kız olacağını öğreniyordum.

Yasemin

Rüyamda doğumhanedeyim. Doğum yapmak üzereyim ama beklemekteyiz daha. Eşim de var. İki kişi geliyor. Elinde iki balon var. Biri pembe biri mavi. Ben önce mavisini görüyorum, sonra pembesini duvara asıyor bizim odanın. Diğer mavi balonu da diğer odada bulunan aile için asıyor. Ben de içimden diyorum demek ki yine kız olacak. Bu arada gerçek hayatta hamile değilim. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Suna

Rüyamda bir kızım olmuştu ancak kız deliydi. Rüyam ne anlama geliyor?

Sema

Rüyamda, ölen dedemi kibrit yakarak canlandırdığımı gördüm. Bunun anlamı nedir?

Serhat

Rüyamda benim bir kızım olmuştu. Yaklaşık iki aylıktı ve dişleri de vardı. Hiç ağlamıyor ve kucağımdan inmiyordu. Bu ne anlama gelir?

Nilüfer Ünlü

Rüyamda kocaman bir yeri bir kadınla süpürdüğümü gördüm. Güya orası çalıştığımız yermiş. İş başvurusuna mi gitmişiz aslında orada mı çalışıyoruz bilmiyorum. Onun da benim de kızlarımız varmış. İkisi de oynamaya gitmişler ve ben hiç evlenmedim. Rüyamda kızım var. Sonra içeri giriyoruz. Kızımın elini yıkayacağım. Bir bakıyorum, oğlum var. Onun elini yıkıyorum. Ege diye sesleniyorum. O bana farklı bir adı olduğunu söylüyor. Diğer çalışan arkadaşlar da bunu duyuyor. Rüyamı yorumlar mısınız?