Rüyada Kızı Olduğunu Görmek: Halis Kalpli İnsanlar Kapıda!

Rüyada kızı olduğunu görmek rüyalar arasında en hayırlı sayılanlardandır. Rüya sahibinin hayırlarla, bereketle, güzellikle donatılacağının işaretidir. Bu rüya şerden, hasetten, kibirden ve böyle insanlardan uzak bir ömre delalettir ve halis kalpli insanlarla, haramsız malla, yalansız sözle, sıkıntısız bir hayat ile tabir edilir. Bu rüyayı gören kişinin ömrü huzurla, tebessümle, gönül ferahlığıyla geçer. Hayatta en çok arzu ettiği şeye kavuşur. Rüyada kızı olduğunu gören kişi bebek bekleyen bir anne adayıysa ve bebeğinin cinsiyeti belli değilse, bu onun kız çocuğunun olacağının habercisi olabilir. Fakat bu rüyayı yorumlarken kişinin psikolojisi de mühimdir. Çocuğu olmayan ya da çocuk özlemi içinde olan birisi için bu rüya bazen yanıltıcı olabilir ve bilinçaltının yansımasından ibaret kalabilir.

Rüyada İki Kız Çocuğu Görmek

Rüyasında iki kız çocuğu gören kişi için bu rüya çifte müjde demektir. İki yerden ya da iki farklı konudan dolayı çok sevinecek ve rahata erecektir. Bu rüya hem maddi hem manevi anlamda kazanmaya işaret olduğu için kişi adına hayırlıdır.

Rüyada Kız Doğurmak

Rüyada kız çocuğu doğurmak gerçek hayatta tam tersi olarak erkek çocuk doğuracağının habercisidir. Rüyasında bir erkek çocuk doğurduğunu gören kişi için de gerçek hayatta dünyaya gelecek bir kız çocuğu vardır. Fakat bu rüyayı gören anne adayı olma ihtimali olmayan ya da bunu kati suretle düşünmeyen biriyse rüyanın yorumu değişir. O durumda bu rüya sıkıntılardan kurtulup, feraha çıkmanın alameti olarak kabul edilir.

Rüyada Kız Çocuğu İle Konuşmak

Rüya kız çocuğu ile konuşmak birisinin getireceği müjdeye işarettir. Rüyayı gören kişinin hayatındaki esas sıkıntı ne ise veya hangi meseleyi kafasına daha çok takıyorsa, o konuyla alakalı bir müjde söz konusudur.

Rüyada Kız Bebeğinin Ağlaması

Rüyada kız bebeğin ağladığını görmek rüya sahibinin çok zorlu yollardan geçtiğini, çok çileler çektiğini ama her çilenin kendisine bir mükâfat olarak geleceğini haber verir. Bu kişi verdiği emeklerin karşılığını alacaktır. İç huzuruna kavuşacaktır. Darlıktan çıkıp, mutlu günleri yaşamaya başlayacaktır. Bu rüya, rüya sahibi için sabrın sonundaki selamete delalettir.

Rüyada Kız Çocuğu Emzirmek

Rüyada kız çocuğunu emzirdiğini görmek rüya sahibinin erkek ya da kadın oluşuna göre farklı manalar içerir. Rüyasında bir kız çocuğunu emzirdiğini gören kişi eğer erkekse, bu onun sıkıntıların içine girip bunalacağına işarettir. Hatta başa gelecek bir bela da olabilir. Eğer bu rüyayı bir kadın gördüyse onun için güzellikler vardır. Kadın için bu rüya bereket ve nasip bolluğudur. Hem hanesinde hem özel hayatında hem de sosyal çevresinde hissedeceği bir nasip bolluğundan bahsedilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın