Rüyada Kırmızı Yılan Görmek

Rüyada kırmızı yılan görmek rüya sahibinin çevresinde olan, zengin ve varlıklı, herkese sözünü geçiren, bilgisini paylaşmak istemeyen, kendine saklayan, rüya sahibine karşı kötü hisleri olan bir kişinin varlığına işaret eder. Kişinin uzun ve büyük bir yıla görmesi ise aynı haneden birinin rüya sahibine düşmanlık beslediğine delalet eder.

Rüyada Kırmızı Yılan Isırdığını Görmek

Rüyada kırmızı yılan ısırdığını görmek kişinin kendisinden hoşlanmayan birinden zarar göreceğine,  gireceği bir işin düşmanları tarafından engelleneceğine, rüya sahibinin bu kişilerle bağlantısını koparacağına, iletişimini keseceğine, arkadaşlığına son vereceğine tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Yılanın Sokması

Rüyada kırmızı bir yılanın sizi soktuğunu görmek sizi sevmeyen birinden ya da bir düşmanınızdan zarar göreceğinize, acı bir haber alacağınıza ve çok üzüleceğinize, düşman kişiler ile konuşarak anlaşmaya varılmaya çalışılacağına ancak bu girişimin sonuçsuz kalacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada siyah yılan görmek kimsenin başa çıkamadığı, çok kötü, başkalarını kırmak ya da zarar vermekten çekinmeyen, zor birine delalet eder. Bu kişinin rüya sahibine musallat olacağına ve yakasından bir tülü düşmeyeceğine, zor günler geçirmesine sebep olacağına, stres ve endişe dolu günlere, kişinin çok mutsuz olacağı, uzun bir süre üzerinden atamayacağı kadar dertli zamanların olacağına da yorulur. Rüya sahibinin sabırlı olması durumunda bir şekilde tüm bunların üstesinden geleceğine ve eski  mutlu günlerine döneceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın