Rüyada Kırmızı Örtü Görmek

Rüyada kırmızı örtü görmek evli kimseler için bu günlerde kalabalık bir misafirlik ağırlayacaklarına, çocuklarını evlendirmeye, düğün dernek kurmaya, maddi gelirin düzenli ve yeterli olduğuna, aile bireyleri arasında saygınlık ve sadakatin süreceğine işaret eder. Bekâr kimselerin hayır bir evlilik yapacağına delalet eder.

Rüyada Kırmızı Örtü Almak

Rüyada kırmızı örtü almak kişinin parayı sevdiğine, gösteriş meraklısı ve lüksü seven biri olduğuna tabir edilir. Kişinin başkasının günahını almaya, başkalarının dedikodusunu yaptığına ve arkadaşlarıyla arasını bozduğun bu yüzden çevresindekiler tarafından sevilmediğine ve bu şekilde devam ederse hep yalnız kalacağına delalet eder. Rüyada yeni kırmızı örtü almak ise kişinin maddi açıdan çok değerli eşyalar alacağına tabir edilir.

Rüyada Yırtık Kırmızı Örtü Görmek

Rüyada yırtık kırmızı örtü görmek evlenme aşamasında olan kişiler için son anda çıkacak bazı tatsızlıkların olacağına, ufak tartışmaların olacağına, nikâh masasından dönmeye ve evlenmekten vazgeçmeye işaret eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin bir türlü sevdiğin kavuşamadığına, her seferinde birçok engelle karşılaştığına ve tüm bunların üstesinden gelmekte zorlandığına, hasret çekmeye, özlem duymaya ve sıkıntılara tabir edilir. Bazen de bu rüya iş hayatındaki başarısız girişimlere, göze gelmeye, her konuda aksilikler ve sorunlarla karşılaşmaya, evliliklerde tartışmalara ve giderek büyüyen problemler olacağına, bir süre ayrılık kararı alınarak işleri toparlamaya çalışacaklarına ve sonunda üstesinden geleceklerine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın