Rüyada Kırmızı Sürmek

Rüyada kırmızı ruj sürmek rüya sahibinin kadın olması halinde kendisi için hayırlı bir eşe, kişinin çekici bir görünüşü olduğuna, ayrıca kişinin kendisinin farkında olan ve saygın biri olduğuna işaret eder. Bekar kimsenin bu rüyayı görmesi kişinin yakın zamanda kendisini hayat boyu sevecek ve sadık bir kimse ile yapacağı evliliğe delalet eder. Evli kadınlar ise bu yorum eşleri içindir. Rüyada bir erkeğin dudağına kırmızı ruj sürmesi toplum içinde saygınlığını kaybedeceğine, çevresindekilerin beklemediği davranışlar ortaya koyacağına işaret eder.

Rüyada Ruj Satın Almak

Rüyada ruj satın almak kişinin hayatında yepyeni başlangıçlar yapacağına, kişinin sosyal hayatında da bir takım değişiklikler olacağına delalet eder. Bu rüya evli çiftler için ev değişikliğine veya önemli ve büyük bir haber almaya, bekar kişiler için ise evliliğe veya yeni başlangıç yapacağı kimselere işaret eder.

Rüyada Renkli Ruj Görmek

Rüyada renkli ruj görmek kişinin yalan rüzgarına dönen duygusal ilişkilerine yorulur. Bazen de bu rüya, rüya sahibinin aşık olacağına ve hem sevilip hem seveceğine işaret eder. Rüyada sarı renkli ruj görmek kişin sağlığının kısa süreli bozulacağına, yeşil ruj kişinin kişiliğinde değişiklikler için bir takım kararlar alacağına, manevi anlamda yükselmeye ve iyi işler yapmaya, mor ruj ise kişinin iş hayatında güzel gelişmeler olacağına, mavi ruj evli kimseler için hayırlı bir evlada, bekarlar için ise hayırlı bir evliliğe işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın