Rüyada Merhamet Görmek

Rüyada merhamet görmek kişinin sevgi dolu bir kalbi olduğuna, inançlı ve maneviyatı geniş biri olduğuna işaret eder. Rüya sahibini her daim güzel şeylerle karşılaşacağına tüm bunların yaptığı hayır işlerinin ve sevapların karşılığı olacağına delalet eder. Rüya sahibinin iyi bir evlat ve alçak gönüllü biri olduğuna yorulur. Bazen de bu rüya kişinin hayatını değiştirecek büyük bir karar alacağına ve bir dönüm noktasına geldiğine işaret eder.

Rüyada Merhamet Göstermek

Rüyada merhamet göstermek rüya sahibinin ömrünün uzun olacağına işaret eder. Kişinin bir hastaya ya da yardıma ihtiyacı olan birine el uzatması ise, yakın zamanda başına gelecek büyük bir sıkıntılı olay için çevresindeki birinden yardım alacağına ve her şeyin tekrar yolunda gideceğine, mutluluğa ve huzura kavuşacağına, hanede sevincin ve güzelliğin hakim olacağına işaret eder.

Rüyada Yaralı Bir Hayvana Merhamet Göstermek

Rüyada yaralı bir hayvana merhamet göstermek kişinin bir sevdiğinden göreceği büyük bir iyiliğe işaret eder. Bazen de kişinin hayırlı bir haber alacağına, hayallerinin gerçek olmaya başlayacağına, hedeflerine bir adım daha yaklaştığına, duygusal ilişkilerde ise rüya sahibinin hayatının aşkını bulup, evlilik için bir adım atacaklarına işaret eder. Bazı alimlere göre bu rüya, kişinin büyük sevaplar işlediğine, gelirini hayır işlerine harcadığına tüm bunların kendisine her şeyin yolunda giderek, başladığı tüm işlerde büyük ilerlemeler kaydederek geri döneceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın