Rüyada Kestane Toplamak

Rüyada kestane toplamak güçlü ve kuvvetli bir erkeğe, hane etrafında olan yaşlı bir kimsenin aile bireylerine bir konuda yardımı dokunacağına, kişinin ibadetlerinin Allah katında kabul olacağına, hak yolunda ilerleyeceğine ve ahret için çabalayacağına işaret eder. Rüyada kestane ağacından kestane toplamak ise rüya sahibinin artan malını ve mülkünü, bir anda artacak maddi kaynaklarının çokluğuna, bu güne kadar dişini tırnağına takarak uğraştığı hedeflerinin artık gerçek olacağına, iş tekliflerine, ticarette ileri gitmeye ve refaha delalet eder.

Rüyada Kestane Yemek

Rüyada kestane yemek hayra yorulur. Kişinin bu günlerde hayatında olan sıkıntılar ve kederlerin artık uzaklaşacağına, rüya sahibinin maddi açıdan da büyük bir rahatlığa kavuşacağına, borçlarını düşünerek endişe içinde olduğu günlerin son bulacağına işaret eder. Bazılarına göre ise kestane kışın yetiştiğinden hayra yorulmaz ve olumsuz olarak tabir edilir.

Rüyada Kestane Ağacı Görmek

Rüyada kestane ağacı görmek kişinin misafir edeceği bir konuk olacağına işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin şanslı günlerine tekrar kavuşacağına, her konuda çok kısmetli olacağına tabir edilir. Bazılarına göre bu rüya ancak mevsiminde görülen kestane ağacı olduğunda olumlu yorumlanır aksi takdirde kişinin yaşamında süre gelecek maddi ve manevi birçok dert olacağına delalet eder.

Rüyada Kestane Şekeri Görmek

Rüyada kestane şekeri görmek kişinin ailesindeki en genç üye sayesinde hanesinin rahatlık göreceğine işaret eder. Bazı alimlere göre ise bu rüya zorlukla kazanılmış, çok çaba sarf edilmiş paraya, helal paraya delalet eder. Bazen de bu rüya kişinin haberini alacağı bir mirasa ya da toprağa tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın