Skip to Content

Rüyada Kırmızı Ruj Sürmek

Rüyada kırmızı ruj sürmek, rüyayı gören kişinin kadın ise güzelliğe ve çekiciliğe delalet edip eşine karşı güzel davranmaya da tabir olunur. Rüyada kırmızı ruj sürmek aynı zamanda ruju süren kadın ise ve bekâr ise yakın zamanda mutlu bir yuva kuracağı kişi ile evlilik yapacağına delalet eder. Rüyayı gören kişiye kadın olacak ve her daim onun yanında olacak olan eşe delalettir. Rüyada kırmızı ruj sürdüğünü gören kişi erkek ise hayırlı olarak yorumlanmayıp itibarsızlaşmaya ve değerinin kaybetmeye, saygınlığı yitirmeye delalet eder.

Rüyada Ruj Satın Aldığını Görmek

Rüyada ruj satın aldığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatında gelişecek olan olaylara ve bu olaylar sonucunda yeni bir sayfa açarak yaşamına devam etmesi olarak yorumlanıyor. Rüyada ruj satın aldığını gören kişi bekâr ise mutlu ve huzurlu olacağı bir yuva kuracağına yorumlanırken evli kimsenin rüya da ruj satın aldığını görmesi ile eşi ile olan yaşamında yeni bir başlangıç ya da gelişmelerin yaşanacağına yorumlanıyor.

Rüyada Renkli Ruj Görmek

Rüyada renkli ruj görmek, rüyayı gören kişinin görmüş olduğu rujun rengine göre farklı şekilde yorumlanıyor. Rüyada mor ruj iş hayatında önemli gelişmelerin yaşanacağına yorumlanırken sarı ruj ise depresyona ya da kısa süreli geçici rahtsızlıklara delalet eder. Rüyada mavi ruj görmek ise bekâr için evlilik evli için ise çocuk olarak yorumlanıyor.