Rüyada Kaçırıldığını Görmek

Rüyada kaçırıldığını görmek, tuzağa düşme ve kısıtlı olma duygularını ifade eder. Korku ve olumsuz duygu güçleri, sizi mağdur eden bir dış güç veya örgütlü çete olarak rüyalarda görülür. Bu tür duygular içinizde kendi kendine yaratmış olduğunuz bilinçaltı duygularıdır. Rüyada kaçırılmak, güvenlik kaybı veya kendini güvende hissetmeme duygularını ya da bir başkasının size dikte edilen iradesini kabullenmek anlamına gelir.

Rüyada Tanıdığınız Birinin Kaçırıldığını Görmek

Eğer birisi rüyanızda olağan dışı bir sebep ile görünüyorsa, bunun için özel bir sebep olmalıdır. Rüyanızda, anılarınızı ya da duygularını temsil etmek için kullanılan aile üyeleri veya arkadaşlarınızı görmeniz; geçmiş tecrübelerin veya derslerin şu an çok faal olduğunu ya da hayatınızın bu alanlarını gözden geçirmeniz gerektiğini gösterir.

Rüyada Anne ve Babanızın Kaçırıldığını Görmek

Rüyanızda kaçırılan anne ve babanızın başına kötü bir şey gelmesinden korkmanız çoğu durumda, kendi savunmasızlık duygularını, kendi korkularını veya sıkışmış olma kaygınızın sizi rehin aldığını gösterir. Aynı zamanda, kendinizi güvende hissettiren bir başkasının güçlü bir yaklaşım tarzıyla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada Sokak Ortasında Kaçırıldığını Görmek

Rüyada alenen sokak ortasında kaçırıldığını görmeniz; kimsenin müdahil olamayacağı bir alanda bir başkasının sizi iradelerinize karşı etkileyeceğine yorulur. Birisi ya da bazı durum yoğunlaşmanızı yönlendiriyor olabilir ve dikkatinizi hedeflerinizden uzaklaştırıyor olabilir. Ayrıca bırakmanız gereken bir şeyi tuttuğunuz anlamına gelebilir; görüşlerinizi ve düşüncelerinizi başkaları için zorluyor olabilirsiniz.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın