Rüyada Kırmızı Mercimek Görmek

Rüyada kırmızı mercimek görmek güzelliklere ve hayra yorulur. Birçok âlime göre bu rüya kişinin hayatının her geçen gün güzelleşeceğine, üzüldüğü, canını sıkan her konunun çözüme kavuşacağına, yüzüne gülümseme geleceğine, mutlu ve huzurlu bir ömre işaret eder.

Rüyada Kırmızı Mercimek Pişirmek

Rüyada kırmızı mercimek pişirmek bolluk ve bereketin simgesidir. Kişinin karşısına çıkan her fırsatı değerlendireceğine, iyi yerlere geleceğine, bu yılı rahat ve huzur içinde geçireceğine, refah bir hayatının olacağına işaret eder. Bazen de bu rüya kişinin iç hesaplaşmasına, hatalarını düşünüp üzüleceğine, pişman olacağına ve günahlarına tövbe edeceğine delalet eder.

Rüyada Kırmızı Mercimek Yemek

Rüyada kırmızı mercimek yemek kişinin ansızın eline geçecek çok miktarda paraya, rahat yaşamaya, maddi zorlukların geride kalmasına işaret eder. Rüya sahibinin bu günlerde çektiği sıkıntıların, sorunların ve problemlerin geride kalacağına ve rahat bir nefes alacağına yorulur. Ayrıca bu rüya kişinin şansının açık olacağına ve karşısına önemli fırsatlar çıkacağına, rüya sahibinin bunları iyi değerlendirmesi halinde kazancını büyük oranda artıracağına da işaret eder.

Rüyada Yeşil Mercimek Görmek

Rüyada yeşil mercimek görmek hayra ve güzelliklere yorulur. Rüya sahibinin hastalıklarından kurtulacağına, eski sağlığına kavuşacağına, maddi ve manevi olarak rahatlayacağına, haneye gelecek huzura, mutluluğa, sevince, neşeye ve güzelliklere işaret eder. Kişinin her işinin istediği gibi noktalanacağına ve bu durumun rüya sahibine büyük bir sevinç getireceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın